Vilnius
El. paštas

Keramikinis dažovių peilis 8mm

Keraminiai peiliai garsėja itin dideliu aštrumu, jų ašmenys pagaminti iš cirkonio oksido, todėl jie gerokai atsparesni dilimui ir aplinkos poveikiui. Peiliuose nėra metalo, todėl jie nerūdija, o maistas nepraranda savo maistingųjų medžiagų. Su dėklu.

6,00 € (20,72 Lt)

9,90 €

Pristatysime per 1 - 3 d.d.

39%  Pigiau

Šiuo metu tokio kiekio neturime

Aprašymas
Techniniai duomenys

Keramikinis peilis 

 

Ašmenys ilgai neatšimpa

Ašmenų dilimas yra pagrindinis veiksnys, kuris daro įtaką peilio aštrumui, tačiau įsigijus keramikinius peilius, galąstuvą galite slėpti stalčiuje. Kadangi, šie peiliai pagaminti iš cirkonio oksido – tankios, daugiau nei 50 proc. tvirtesnės už plieną medžiagos, kuri pagal savo tvirtumą artima deimantui, kiečiausiam mineralui aptinkamam Žemėje, keramikinių peilių ašmenų nereikia galąsti mėnesius, metus ar net dar ilgiau.

 

Ilgaamžė investicija

Keramikiniai peiliai jums tarnaus ne vienerius metus, kadangi savo sudėtyje jie neturi metalo, todėl vanduo, rūgštys, kurios išsiskiria, pjaustant daržoves ar vaisius, jiems visai nebaisios. Jie nerūdija, todėl maistas neįgauna nemalonaus „kraujo“ skonio, kas vėliau ar anksčiau atsitinka naudojant įprastus metalinius peilius.

 

Atsparumas mikrobams

Cirkonio oksidas, iš kurio pagaminti keramikiniai peiliai, pasižymi ne tik tvirtumu, bet ir tankumu, todėl peilių ašmenys turi labai mažas poras, kuriose gali kauptis mikrobai. Šiuos peilius pakanka nuskalauti po šiltu vandeniu, nereikia įnirtingai valyti kempine ir cheminiais plovikliais, galite būti visiškai tikri, kad peiliai visiškai švarūs, o juose negyvena nepageidaujami gyviai.

 

Itin lengvi

Keramikiniai peiliai gerokai lengvesni už plieninius, todėl darbuojantis šiuo peiliu nereikia eikvoti papildomos energijos, o jūsų riešas, ranka ir pečių linija patiria mažesnę įtampą. Todėl daugelis virtuvės šefų renkasi būtent keramikinius peilius, norėdami išvengti skausmo rankose po sunkios darbo dienos.


 

Ypatumai

  • Nors keramikiniai peiliai itin tvirti, bet kietos grindys jiems ne draugas. Nukritus peiliui jis nesuduš į daugybę dalelių, tačiau ašmenys gali būti pažeisti.
  • Beje, keramikiniai peiliai yra sutverti pjaustymui, ne kapojimui ar traiškymui, todėl tokių peilių šonais negalima traiškyti česnako ar svogūno, nes peilis gali skilti.
  • Venkite kaulų ir šaldyto maisto ar kitų produktų kur peilio ašmenys susidurtų su itin kietu paviršiumi. O ir pjaustyti patartina ant minkšto paviršiaus, tokio kaip medinė ar plastikinė pjaustymo lentelė.
  • Naudojant stiklinę ar granito pjaustymo lentelę peilis greičiau atšimpa ir gali sulūžti.
  • Keramikinių peilių negalima galąsti įprastu plieniniu galąstuvu ar akmeniu, tam yra skirti specialūs galąstuvai. Kita vertus, jei taisyklingai prižiūrėsite peilius, jų galąsti nereikės labai ilgai.
  • Šių peilių negali plauti indaplovėje, nes keramikinių peilių ašmenys ir rankena yra sujungti specialiais klijais, kurie indaplovių naudojamoje temperatūroje paprasčiausiai tirpsta, todėl ašmenys gali atsiskirti nuo rankenos.
  • Norint nuplauti keramikinius peilius, pakanka juos pakišti po šilto vandens srove. Ir galiausiai, saugokite pirštus.
  • Su dėklu, kurio dėka peilio ašmenys išlieka aštrūs, saugu laikyti nenaudojan.
  • Šių peilių ašmenys gerokai aštresni nei bet kokio kito, todėl nepamirškite senolių išminties, kad atsarga gėdos nedaro

 Gefu keraminis peilis

 

Prekinis vardas Gefu
Kilmės šalis Vokietija