Vilnius
El. paštas

Įrangos nuoma

Gera virtuvės įranga paprastai kainuoja nemažus pinigus, o prireikus kažkokio prietaiso trumpam laikui, labai patogu jį tiesiog išsinuomoti. Esame vieni iš nedaugelio specializuoti lėtaeigių sulčiaspaudžių ir maisto trintuvų (blenderių) pardavėjai Lietuvoje. Mes Jums siūlome puikią alternatyvą brangios virtuvinės įrangos pirkimui -  išbandyti sulčiaspaudės nuomą. Pasinaudoti mūsų paslauga Jūs galite rengiant konferencijas, seminarus, mokymus, parodas, pristatymus ar kitus renginius. Mūsų nuomojama virtuvės įranga yra profesionali ir brangi, tad ja naudodamiesi pajusite tikrą maisto gaminimo malonumą. Sulčiaspaudės nuoma gali tapti puikus būdas išbandyti ją ilgesnį laiką savo namuose, sprendžiant ar verta ją įsigyti visam laikui. Tiek sulčiaspaudės nuomai, tiek visai virtuvės įrangos nuomai taikoma palanki kaina. Ši ir kita virtuvės įranga nuomojama mūsų parduotuvėje-sulčių bare Vilniuje. Čia galite sužinoti viską detaliau, pasikonsultuoti dėl reikiamos virtuvės įrangos nuomos ir ją įsigyti. Sulčiaspaudės nuoma - puikus būdas išbandyti sveiką gyvenimo būdą greičiausiu ir pigiausiu būdu!

 

Vitamix trintuvai nuoma Hurom sulčiaspaudės nuoma

Nuomos privalumai

< Galimybė išbandyti profesionalią ir brangią įrangą;
< Pavaišinsite savo svečius kokybiškomis sultimis, sulčių kokteiliais ar tirštais trintų vaisių kokteiliais (angl. smoothies);
< Lanksčios nuomos sąlygos;
< Nėra jokio pradinio įnašo;
< Būsite praktiškas.

Nuomos dokumentai

Nuomos metu bus pasirašoma standartinė nuomos sutartis ir įrangos priėmimo-perdavimo aktas. Po paslaugos suteikimo Jums bus išrašyta sąskaita-faktūra.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis Tel. +370 606 80040 arba užsukite į mūsų parduotuvę Vilniuje, Kauno g. 17. Mes Jums padėsime rasti palankiausią nuomos variantą.