Vilnius
El. paštas

Kubelių - šiaudelių pjaustyklė LURCH

Su kubelių - šiaudelių pjaustykle LURCH lengvai ir greitai supjaustysite įvairius vaisius, daržoves į vienodo dydžio kubelius ar šiaudelius. Su talpiu indu.

29,50 € (101,86 Lt)

42,00 €

Aprašymas
Techniniai duomenys
 Kubelių - šiaudelių pjaustyklė Lurch  

 

 

 

Kubelių - šiaudelių pjaustyklė LURCH

Kubelių - šiaudelių pjaustyklė LURCH leidžia supjaustyti vaisius ar daržoves ne tik lengvai ir greitai, bet ir tvarkingai.

 

Jeigu mėgstate gaminti bulvytes Fri, virti ir kepti daržoves iš tvarkingos formos kubelių, Jums tikrai reikia būtent šitos pjaustyklės. Tik vienas paspaudimas ir šviežios daržovės paruoštos.

 

Atsiradus supjaustytų daržovių ar vaisių pertekliui, galėsite jį palikti sandariame ir talpiame inde kitam kartui.

 

 

 

 

Aštrūs nerūdijančio plieno peiliukai garantuoja greitą darbą. Neslystančios kojelės užtikrina prietaiso stabilumą ant lygaus paviršiaus. Produktus galėsite pjaustyti tiesiai į aukščiausios kokybės plastiko indą, į kurį telpa beveik 1 l. daržovių.

 

Komplektacijoje esantis valymo šepetėlis palengvins likučių nurinkimą ir pjaustyklės aštrių peiliukų valymą. Visos pjaustyklės dalys yra lengvai atskiriamos, valomos bei sudedamos. Tinka plauti indaplovėje, tačiau, kad ašmenys ilgiau išliktų aštrūs ir patvarūs, rekomenduojama valyti rankiniu būdu.

 

 

Nerudijancio plieno peiliukai Lurch

 

Prekinis vardas Lurch AG
Kilmės šalis Vokietija
Spalva Balta/žalia
Prekinis ženklas Lurch