Vilnius
El. paštas

Lėtaeigė sulčiaspaudė GREENIS F-9010 Silver

Tai universali, daugiafunkcinė lėtaeigė sulčiaspaudė, puikiai tinka tiek vaisiams, tiek lapinėms daržovėms ar želmenų sultims spausti. Vaisių ir daržovių sultys suteiks Jums pagrindinių maistinių medžiagų, reikalingų gerai savijautai, nuotaikai ir sveikatai užtikrinti!

229,00 € (790,69 Lt)
Aprašymas
Techniniai duomenys

Greenis

   

Lėtaeigė sulčiaspaudė Greenis F-9010

Lėtaeigės sulčiaspaudės Greenis F-9010 ne tik puikiai spaudžia sultis iš įvairių produktų, tačiau yra puikaus dizaino ir lengviau plaunama. Šiame modelyje panaudotas ULTEM sraigtas, kuris besisukdamas 65 apsisukimų per minutę greičiu, vienodai puikiai spaudžia sultis iš vaisių, daržovių, lapinių daržovių ar želmenų. Tai universali sulčiaspaudė visiems Jūsų poreikiams - mėgaukitės vaisių ir daržovių sulčlų teikiama nauda Jūsų organizmui.

Dalys iš nekenksmingo plastiko (BPA free) bei mažiau triukšmo

Visos sulčiaspaudės dalys, kurios tiesiogiai kontaktuoja su sultimis, pagamintos iš sveikatai nekenksmingo plastiko Tritan BPA free (sudėtyje neturinčio bisfenolio). Ši medžiaga atitinka ypač griežtus higienos reikalavimus ir yra naudojama kūdikių maitinimo buteliukų gamybai. Būkite ramūs dėl savo ir savo šeimos sveikatos. Sulčiaspaudėje Greenis įmontuotas naujos kartos asinchroninis variklis, pasižymintis ilgaamžiškumu, patikimumu ir ekonomiškumu.

 

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Greenis

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Greenis

 

 

 

Ypač kietos ir atsparios medžiagos

Sraigtas ir sietelis yra dvi didžiausią apkrovą patiriančios sulčiaspaudės dalys, todėl nuo jų didžiaja dalimi priklauso pačio prietaiso ilgaamžiškumas ir spaudžiamų sulčių kokybė. Greenis sulčiaspaudėje tiek sulčių spaudimo sraigtas, tiek sietelis yra pagaminti iš ypač kietos ir atsparios medžiagos PEI (dar kitaip vadinamu ULTEM), kuri yra 8 kartus tvirtesnė už įprastą plastiką.

 

 

Sulčių kamštelis - kokteiliams ir lengvesnei priežiūrai

Dėka sulčių kamštelio (angl. "smart cap") galima iškart susiplakti sulčių kokteilį ir mėgautis neįdedant papildomų pastangų. Na, o užkimšus sulčių bėgimo angą su komplektacijoje esančiu dangteliu ir įpylus stiklinę vandens, leiskite sulčiaspaudei atlikti visą likusį "nešvarų" darbą už Jus. Tuomet sustabdykite sulčiaspaudę, atkimškite dangtelį ir išspaudų likučiai pasišalins pro angą.

 

   Greenis sulciaspaudes sulciu kamstelis
 letaiege sulciaspaude Greenis F-9010  
Korpuse įleista rankena

Lėtaeigėje sulčiaspaudėje Greenis dera dizainas ir ergonomiškumas. Vietoje klasikinės rankenos užpakalinėje sulčiaspaudės pusėje sukurta įleidžiama rankena. Sulčiaspaudė Greenis tapo patrauklesnė, kompaktiškesnė ir ne mažiau patogi ją imti ir nešti.

 


Reverso funkcija - jokių trikdžių sulčių spaudimo metu

Spaudžiant didelį kiekį produktų be pertraukos ar dedant kietesnes daržoves sulčiaspaudė kartais gali užstrigti. Tai yra normalu, o kad Greenis sulčiaspaudė sultis spaustų toliau, tereikia paspausti REV (reverso funkcija, arba kitaip atbulinės eigos) mygtuką ir vėl įjungus į normalų rėžimą, sulčiaspaudė spaus sultis toliau. Sulčiaspaudėje Greenis esanti reverso funkcija, užstrigusios sulčiaspaudės sraigtą atsuks atbuline eiga (kol laikysite nuspaustą REV mygtuką) ir vėl leis suktis normalia eiga.

 

Letaeige sulciaspaude greenis


 

Viskas ir dar daugiau, ko reikia gerai, klasikinio modelio sulčiaspaudei

Sulčiaspaudė GREENIS ne tik gerai spaudžia skanias sultis, bet ir turi papildomą sietelį daržovių tyrėms, tirštoms sultims spausti. Su įprastu sieteliu smulkiomis skylutėmis jūs išsispausite skystesnes sultis, o su sieteliu stambiomis skylutėmis galėsite spausti uogų tyreles, gaminti maistelį kūdikiams ar spausti sultis iš ypač minkštų vaisių, tokių kaip arbūzai ar ananasai. Taip pat, kartu su sulčiaspaude gausite ir tofu formą, su kuria galėsite pasigaminsite sveiką ir natūralų produktą - sojų varškę (tofu). Belieka išnaudoti visas Greenis sulčiaspaudės galimybes.

 

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Greenis

 

Greenis komplektacija

Lėtaeigės sulčiaspaudės GREENIS F-9010 komplektacija

Įsigijus Greenis sulčiaspaudę Jums nereikės rūpintis jokiais papildomais priedais. Komplektacijoje rasite viską - nuo patogaus produktų grsūtuvo iki valymo šepetėlio. Smagiausia, kad tiek Greenis, tiek kitas vertikalias sulčiaspaudes surinkti, naudoti ir prižiūrėti labai lengva. Prireikus pagalbos, beveik visus atsakymus į iškilusius klausimus rasite išsamioje naudojimosi instrukcijoje.

 

Lėtaeigės sulčiaspaudės Greenis komplektacija

 

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Greenis

 

 

Prekinis vardas Greenis
Prekinis ženklas Greenis
Kilmės šalis Kinija
Spalva Sidabrinė
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 65 aps/min
Elektrinis galingumas 150 W
Įtampa 220V / 50Hz
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 440 x 140 x 210 mm
Padavimo angos matmenys 65 x 40 mm
Svoris 6.8 kg
Garantija varikliui 5 metai
Garantija dalims 2 metai