Vilnius
El. paštas

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom GH Chef

Stilinga retro stiliaus Hurom sulčiaspaudė puikiai spaudžia sultis iš želmenų, spaudimo jėgos reguliatorius ir papildomi priedai ją paverčia tikru virtuvės šefu.

379,00 € (1.308,61 Lt)
Aprašymas
Techniniai duomenys

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom GH Chef

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom GH Chef – daugiau nei vien tik sulčiaspaudė. Vien ko vertas stilingas retro stiliaus dizainas, už kurį šis Hurom modelis apdovanotas prestižiniu apdovanojimu už išskirtinį dizainą "iF Design Award 2015". 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom GH Chef 

Sulčių tirštumą reguliuokite patys

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom GH Chef

 

Sulčiaspaudėje Hurom GH Chef yra 5 lygių sulčių spaudimo jėgos reguliatorius. Nesunkiai reguliuodami spaudimo jėgą išspausite sultis tiek iš kietų daržovių, tiek iš minkštų vaisių. Hurom GH Chef yra bene geriausia sulčiaspaudė spausti sultis iš želmenų ir lapinių daržovių, o keisdami reguliatoriaus nustatymus galėsite pasireguliuoti ir sulčių tirštumą. Sultys su daugiau tirštimo ar skystesnės sultys - gerkite tokias, kokias mėgstate.


 

Papildomos galimybės Jūsų virtuvėje

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom GH Chef

 

Hurom GH Chef - ne tik sulčiaspaudė, su 4-in-1 rinkinio pagalba ši sulčiaspaudė tarnaus kaip daugiafunkcinis virtuvinis prietaisas. 4 papildomų antgalių pagalba pasigaminsite makaronus, paruošime šaldytų vaisių ar putėsių desertą vaikams, išspausite sojos ir riešutų pieną ar net susimalsite kavos pupeles, o fantaziją turinčios šeimininkės ras ir kitokių panaudojimo galimybių. Visi 4-in-1 rinkinio priedai turi savo vietą elegantiškoje firminėje dėžutėje.


 

Patogiau naudotis, lengviau valyti

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom GH Chef

 

Platesnė Hurom GH Chef sulčiaspaudės padavimo anga, skaidrus sulčiaspaudės korpusas, pagamintas iš sveikatai nekenksmingo plastiko (BPA free) ir išspaudas žemyn nukreipiantis gaubtelis užtikrina patogų naudojimąsi ir švarą. 

Šią lėtaeigę horizontalią sulčiaspaudę ypač lengva valyti, o jos išrinkimas ir surinkimas užtrunka dar trumpiau, nes įdiegta nauja sulčiaspaudės tvirtinimo prie korpuso sistema. Vietoje kitose horizontaliose sulčiaspaudėse naudojamos veržlės Hurom GH Chef sulčiaspaudėje užtenka tiesiog paspausti mygtuką.

Viskas dera: paprastumas, universalumas, aiškumas

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom GH Chef

 

 

  

Viskas ko reikia

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom GH Chef

 

Hurom GH Chef sulčiaspaudės komplektacija tokia gausi, kad kitiems tenka tiesiog pavydėti.

    
 
 
 
Prekinis vardas Hurom
Prekinis ženklas Hurom
Kilmės šalis Pietų Korėja
Spalva Sidabrinė
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 80 aps/min
Elektrinis galingumas 150 W
Įtampa 220V / 50Hz
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 249 x 171 x 398 mm
Padavimo angos matmenys 34 x 44 mm
Svoris 4.3 kg
Garantija varikliui 5 metai
Garantija dalims 2 metai