Vilnius
El. paštas

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HE-500 Silver (DBE04)

Praktiška, nedidelė ir universali lėtaeigė sulčiaspaudė, puikiai tinkanti namams. Su papildomu sieteliu tyrėms gaminti.

300,00 € (1.035,84 Lt)

319,00 €

Aprašymas
Techniniai duomenys

Hurom HE

   

 

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HE

Lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HE ne tik puikiai spaudžia sultis iš įvairių produktų, tačiau yra puikaus dizaino ir dar lengviau plaunamos. Vienodai puikiai spaudžia sultis iš vaisių, daržovių, lapinių daržovių ar želmenų. Spauskite ir gerkite natūraliausio skonio vitaminais praturtintas sultis.

 

Hurom HE-500 Privalumai:

-kompaktiška (aukštis 39cm) ;

-lengva (svoris vos 6,2kg);

-veikia kaip kokteilinė (turi sulčių kamštelį);

-puikus kainos ir kokybės santykis;

-patikimas gamintojas;

 

 

 

 

Patentuota lėto spaudimo technologija (SST technology)

Kompanija Hurom sukūrė ir užpatentavo lėto spaudimo technologiją (SST technology), kurios dėka sultys išspaudžiamos ypač grynos ir natūralios. Sulčiaspaudėje Hurom HE sultis spaudžiantis sraigtas pagamintas iš ypač tvirtos ULTEM medžiagos, kuri yra 8 kartus stippresnė už įprastą plastiką.

 

 Hurom HE sulčiaspaudė  

 

 

 

 

Vaisiams, daržovėms, uogoms spausti

Ši lėtaeigė sulčiaspaudė spaudžia ne tik vaisius ir daržoves. Jos pagalba galėsite išspausti pieną iš riešutų, sojos pupelių ar kukurūzų. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos, o visą darbą už Jus padarys Hurom HE.

 

Lengvesnis praplovimas - mažiau rankų darbo

Hurom HE sulčiaspaudės plovimas visai paprastas. Pamirškite sulčiaspaudės koštuvo valymą! Už jus viską padarys, aplink koštuvą besisukantis, sietelis su silikoniniais sparneliais, kurie neleis užsikimšti koštuvo skylutėms. Užkimšus sulčių bėgimo angą su komplektacijoje esančiu dangteliu (angl. "smart cap") ir įpylus stiklinę vandens, leiskite sulčiaspaudei atlikti visą likusį "nešvarų" darbą už Jus. Tuomet sustabdykite sulčiaspaudę, atkimškite dangtelį ir išspaudų likučiai pasišalins pro angą. Na, o atidarant ir uždarant sulčių išleidimo angos dangtelį, jūs galite reguliuoti tekantį sulčių kiekį tiek kiek norite, be jokio sulčių lašelio pratekėjimo.

 

 

Hurom HE sieteliai

 

 

 

 

Papildomas sietelis stambiomis skylutėmis

Kartu su įprastu sulčių sieteliu rasite ir sietelį minkštiems vaisiams ar uogoms. Su šiuo sieteliu galėsite spausti uogas ar vaisius, kurie turi smulkių sėklyčių arba itin daug atplaišų (pvz. salieras, ananasas). Smagu ir praktiška turėti prietaisą, su kuriuo galima atlikti keletą darbų.

 

 

Patvarus ULTEM sraigtas

Sulčiaspaudėje Hurom HE turi itin tvirtą sraigtą, pagamintą iš ULTEM medžiagos. ULTEM medžiaga yra 8 kartus stippresnė už įprastą plastiką, todėl pasižymi ilgaamžiškumu. Sraigtas yra viena iš pagrindinių ir svarbiausių sulčiaspaudės elementų, todėl svarbu pasirinkti kokybiškas dalis.

 

hurom HE dalys

 

 

 

 

 

 

Lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HE 

Jeigu ieškote kompaktiškos, lengvos ir universalios lėtaeigės sulčiaspaudės - tuomet HUROM-HE yra teisingas pasirinkimas. Klasikinis variantas mėgstantiems kokybiškus prietaisus ir užtikrintą rezultatą. Šviežios ir skanios sultys kiekvieną dieną!

 

 

Prekinis vardas Hurom
Prekinis ženklas Hurom
Kilmės šalis Pietų Korėja
Spalva Sidabrinė
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 80 aps/min
Elektrinis galingumas 150 W
Įtampa 220V / 50Hz
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 160 x 218 x 405 mm
Padavimo angos matmenys 34 x 44 mm
Svoris 6.0 kg
Garantija varikliui 5 metai
Garantija dalims 2 metai