Vilnius
El. paštas

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HH-2G Elite White (WBE11)

Patobulintas lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HH Elite antros kartos (2G) modelis su naujos kartos dvigubu sraigtu. Stilius, funkcionalumas ir kokybė viename - tai Hurom HH Elite.

380,00 € (1.312,06 Lt)

489,00 €

Pristatysime per 1 - 3 d.d.

22%  Pigiau

Šiuo metu tokio kiekio neturime

Aprašymas
Techniniai duomenys

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HH 2G Elite

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HH 2G Elite

Antros kartos lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HH Elite ne tik puikiai spaudžia sultis iš įvairių produktų, tačiau yra puikaus dizaino ir dar lengviau plaunama. Šiame modelyje pirmą kartą panaudotas naujos kartos dvigubas sraigtas, kuris besisukdamas 43 apsisukimų per minutę greičiu, vienodai puikiai spaudžia sultis iš vaisių, daržovių, lapinių daržovių ar želmenų. 

 

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HH 2G Elite

 

 

 

 

Hurom HH Elite sulčiaspaudėje įmontuotas visiškai naujas variklis, kurio sukamas sraigtas sukasi dvigubai lėčiau nei ankstesniuose modeliuose. Rasite vos keletą lėtaeigių sulčiaspaudžių modelių, kurių būtų toks mažas apsisukimų (t.y. tik 43aps/min) skaičius. Spauskite ir gerkite natūraliausio skonio vitaminais praturtintas sultis.

Kompanijos Hurom sukurta lėto spaudimo technologija SST™ (Slow Squeezing Technology) leidžia milijonams žmonių visame pasaulyje mėgautis šviežiai spaustomis sultimis kasdien. Lėtaeigėje sulčiaspaudėje Hurom HH Elite kompanija įdienė antros kartos lėto spaudimo technologiją SST™, todėl sultys yra dar natūralesnio skonio ir vientisesnės. Lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HH Elite naujos kartos dvigubas sraigtas

Lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HH Elite sulčių skystumo reguliavimas

Naujai sukurtas didesnis korpusas (dubuo), kuriame telpa iki 500ml sulčių, yra sugraduotas ir pagamantas iš sveikatai nekenksmingų žaliavų, neturinčių sudėtyje bisfenolio (BRA free).

Patobulinta išspaudų šalinimo funkcija. Daugiau nebereikia ranka įkišti ar ištraukti silikoninio kamštelio iš išspaudų šalinimo angos. Tą galima atlikti tiesiog į vieną ar kitą pusę pasukant ant korpuso esančią rankenėlę.

 

Šios rankenėlės pagalba galite nusistatyti spaudžiamų sulčių skystumą - išsispausti skystesnes arba tirštesnes, su daugiau tirštimo, sultis. Maža to, dabar Hurom HH Elite sulčiaspaudė ruošia ir nuostabaus skonio glotnučius (smoothie). 


 

Dar daugiau patobulinimų...

 

Lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HH Elite patobulinimai


 

Lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HH Elite stovas

 

 

Kompanija Hurom pagalvojo ir apie tvarką jūsų virtuvėje. Išplautas sulčiaspaudės dalis sudėkite ant specialaus stovo, kurį rasite pakuotėje, ir jos ne tik neužims papildomai vietos, bet ir joms džiūstant nesudrėks stalviršiai.

 

Lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HH 2G Elite komplektacija

 

Lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HH 2G Elite komplektacija

 

Prekinis vardas Hurom
Prekinis ženklas Hurom
Kilmės šalis Pietų Korėja
Spalva Balta
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 43 aps/min
Elektrinis galingumas 150 W
Įtampa 220V / 50Hz
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 167 x 237 x 398 mm
Padavimo angos matmenys 34 x 44 mm
Svoris 6.3 kg
Garantija varikliui 5 metai
Garantija dalims 2 metai