Vilnius
El. paštas

Lėtaeigė sulčiaspaudė Kuvings C9500 Silver

Teigiate, kad sulčių spaudimas varginantis procesas ir neturite tam laiko? Tuomet siūlome Jums pabandyti būtent šį modelį - su praplatinta padavimo anga. Pamirškite smulkinimą!

449,00 € (1.550,31 Lt)

499,00 €

Pristatysime per 1 - 3 d.d.

10%  Pigiau

Šiuo metu tokio kiekio neturime

Aprašymas
Techniniai duomenys

 

 

 

 

 

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Kuvings C9500

Spaudžiant lėtaeige sulčiaspaude sultyse išlieka visos maistinės medžiagos bei fermentai. Didesnis efektyvumas pasiekiamas unikaliu sulčių spaudimo metodu, kurio metu sultys mažiau sąveikauja su oru, todėl yra apsaugomos nuo žalingo oksidacijos proceso. Kuvings Silent Juicer patentuota technologija leidžia  sultis spausti lėtaeigiu būdu (60 apsisukimų per minutę), priešingai nei kitose sulčiaspaudėse, kurios spaudžia 3000~15000 apsisukimų per minutę greičiu. Tai ne tik sveikesnės sultys, bet ir tylesnis sulčiaspaudės darbas.

Kuvings Silent Juicer C9500 - universali lėtaeigė sulčiaspaudė, atitiksianti visus jūsų poreikius.  Su ja spausite ne tik įprastas sultis iš vaisių bei daržovių, bet netgi gaminsite žaliuosius kokteiliu!

 

 

 

Naujas koštuvas

Minkštimo išgavimo ir koštuvo pagrindo silikoninės tarpinės buvo pašalintos ir apačios dizainas pakeistas.

Jis apsaugo nuo pratekėjimo spaudžiant sultis ir supaprastina koštuvo surinkimą ir valymą.

 

 

 

 Kuvings B6000S anga

 

 

 

 

 

 

Praplatinta anga produktams dėti

Kuvings C9500 anga produktams dėti yra praplatinta tiek, kad būtų patogi naudoti skubantiems žmonėms. Jei iki šiol teigėte, kad neturite laiko išsispausti šviežių sulčių, nes reikia tam ilgai pasiruošti, kol supjaustysite vaisius ar daržoves - nuo šiol nebeturite teisės taip teigti. Kuvings C9500 išspaus Jums stiklinę sulčių vos per keletą minučių!

 

 

 

 

Naujas sraigtas

Naujame modelyje buvo patobulintas sraigtas. Jo buvo kraštas buvo pritaikytas geresniam žaliūjų daržovių spaudimui, o tuščia erdvė leis spausti švaresnes sultis ir sumažino sraigto svorį.

 

 

  


Patikimas gamintojas

Sulčiaspaudės KUVINGS gamintojas - „NUC Electronics" yra viena pirmaujančių Pietų Korėjos smulkios virtuvinės technikos gamintojų. Visa produkcija skirta vartotojams, kurie rūpinasi sveika gyvensena ir mityba. KUVINGS prekės ženklą klientai visame pasaulyje renkasi dėl puikios kokybės, novatoriško dizaino, funkcionalumo bei lengvos priežiūros. Naujas koncepcinis, kompaktiškas sulčiaspaudės dizainas tikrai tiks Jūsų virtuvei.

 

Kuvings B6000S apdovanojimai

Prekinis vardas Kuvings
Prekinis ženklas Kuvings
Kilmės šalis Pietų Korėja
Spalva Sidabrinė
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 60 aps/min
Elektrinis galingumas 240W
Įtampa 220V / 50Hz
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 228 x 208 x 448 mm
Padavimo angos matmenys 75 x 75 mm
Svoris 6.4 kg
Garantija varikliui 10 metų
Garantija dalims 2 metai