Vilnius
El. paštas

Lėtaeigė sulčiaspaudė Omega Juice Cube 302R

Tai ne tik lėtaeigė sulčiaspaudė, tai visas įvairiausių funkcijų komplektas. Pradedant naminių makaronų, ledų gamyba ir baigiant mėsmale bei kūdikio maisto trintuve.

399,00 € (1.377,67 Lt)
Pristatysime per 1 - 3 d.d.

Šiuo metu tokio kiekio neturime

Aprašymas
Techniniai duomenys

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Omega Juice Cube

Lėtaeigė sulčiaspaudė Omega Juice Cube

 

Lėtaeigės sulčiaspaudės Omega Juice Cube nesumaišysite su niekuo kitu, jau iš pavadinimo galima suprasti, jog ji yra kubo formos. Sulčiaspaudė kompaktiškai susideda ir užsidaro, todėl užima mažai vietos, viskas saugojama po vienu gaubtu, todėl patogu naudotis ir lengva prižiūrėti.

 


 

Sulčiaspaudė Omega Juice Cube - mėgstantiems daugiafunkcinius prietaisus

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Omega Juice Cube

 

 

 

   
 Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega sultims spausti  

Sultys
 

Morkos, obuoliai, salierai, želmenys, bananas, apelsinas, pomidoras, salotos, ananasas - tai tik keletas vaisių ir daržovių, iš kurių išsispausite skanias sultis. Sana by Omega pakankamai universali, ji, kaip ir dauguma horizontalių lėtaeigių sulčiaspaudžių, puikiai spaudžia sultis iš lapinių daržovių ar želmenų, tačiau kietos daržovės ar vaisiai jai taip pat ne kliūtis.

     
 Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega  


Vaikiškos tyrelės
 

Kartais sunku įsiūlyti mažiesiems daržovių porciją pietums ar pavakariams. Tačiau sutrynus skirtingas daržoves, pagardinus mėgstamais priedais nė nepajusite, kaip pilna lėkštė bus sudorota. Patiems mažiausiems, kuriems dantukai dar tik dygsta, šviežios tyrelės tampa sveiku ir nepamainomu patiekalu.

 

     
Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega  


Susmulkinti prieskoniai ir malta kava
 

Sietelis be skylučių pravers ir mėgstantiems šviežiai maltų kavos pupelių kavą. Privalymas yra tas, kad iškart galite susimalti ir žymiai didesnį kiekį kavos pupelių, nei su įprastu malūnėliu. Taip pat pasiruoškite šviežiai maltų prieskonių porcijas, kurių aromatas bus žymiai intensyvesnis, nei sumaltų iš anksto ir pirktų parduotuvėse.

     
Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega riešutų sviestui gaminti  

Riešutų sviestas

 

Naminį riešutų sviestą nesunkiai pasigaminsite per kelioliką minučių. Komplekte rasite antgalį be skylučių, su kurio pagalba mėgausitės mėgstamų riešutų sviestu. Nepamirškite, kad prieš riešutų sviesto gamybą, riešutus reikėtų bent šiek tiek paskrudinti, tuomet jie greičiau išskirs savyje esančius vertinguosius aliejus.
 

 

     
 Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega makaronams gaminti  

Makaronai
 

Komplekte yra specialus antgalis, skirtas gaminti makaronams. Paruoškite tešlą makaronams, dėkite į sulčiaspaudę ir po akimirkos turėsite šviežius naminius makaroronus.

   

 

 

 

 


  

Lėtaeigė sulčiaspaudė Omega Juice Cube

 

Naujas požiūris į formą

 

Priešingai nei dauguma horizontalaus tipo lėtaeigių sulčiaspaudžių, Omega Juice Cube yra keletu centimetrų trumpesnė, tačiau ir keliais centimetrais platesnė. Skirtinga forma ir matmenys leidžia rasti sprendimą tiems klientams, kuriems kitos sulčiaspaudės yra nepatrauklios dėl savo matmenų. Kaip privalumą galima paminėti ir tai, kad kubo forma leidžia sulčiaspaudę kompaktiškai sudėti kai ji yra nenaudojama.Dar daugiau tvarkos virtuvėje

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Omega Juice Cube nenaudojama visada būna uždengta, todėl kad ir kaip ilgai ja nesinaudotumėt, ji visad išliks švari. Viskas, ką reikia padaryti tvarkantis, tai nušluostyti dulkes nuo kubo viršaus.

 

 Lėtaeigė sulčiaspaudė Omega Juice Cube
 

 

Prekinis vardas Omega
Prekinis ženklas Omega
Kilmės šalis Pietų Korėja
Spalva Raudona
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 80 aps/min
Elektrinis galingumas 200 W
Įtampa 220V / 50Hz
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 260 x 265 x 260 mm
Padavimo angos matmenys 38 x 38 mm
Svoris 9.1 kg
Garantija varikliui 2 metai
Garantija dalims 2 metai