Vilnius
El. paštas

Lėtaeigė sulčiaspaudė SANA by Omega EUJ-707 Chrom

Itin patogi ir stilinga lėtaeigė sulčiaspaudė su papildomų priedų gausa. Jūs ne tik spausite sultis, bet ir pasigaminsite naminių makaronų, ledų, malsite kavą ir trinsite prieskonines žoleles.

380,00 € (1.312,06 Lt)

399,00 €

Aprašymas
Techniniai duomenys

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega

Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega skirta mėgautis šviežiomis, natūraliomis ir skaniomis sultimis kiekvieną dieną be jokių rūpesčių. Kokybė, išskirtinis dizainas ir funkcionalumas - tik geriausios savybės vienoje sulčiaspaudėje.

   

 

Kokybė ir stilius kiekvienoje detalėje

 

Lėtaeigės sulčiaspaudės Sana by Omega indas sultims   Lėtaeigės sulčiaspaudės Sana by Omega nerūdijančio plieno indas   Lėtaeigės sulčiaspaudės Sana by Omega grūstuvas   Lėtaeigės sulčiaspaudės Sana by Omega sulčių filtras
 

Stiklinis indas sultims

 Indas sultims patogus ir higieniškas, kadangi pagamintas iš stiklo ir turi rankeną.

   

Nerūdijančio plieno indas

Nerūdijančio plieno indas išspaudoms yra ne tik ilgaamžis, bet ir šiuolaikinio dizaino, kaip ir pati sulčiaspaudė.

   

Grūstuvas su silikoniniu žiedu

Spaudžiant sultis iš minkštų vaisių sultys per padavimo angą veržiasi atgal. Tokiu atveju ypač patogu naudoti grūstuvą su silikoniniu žiedu.

   

 Sulčių filtras

Išspaustas sultis perkoškite per filtrą ir jose neliks jokių didesnių skaidulų ar putų.

 

 


 

Sana by Omega - daugiau nei sulčiaspaudė. 

 

Lėtaeigės sulčiaspaudės Sana by Omega priedaiLėtaeigės sulčiaspaudės Sana by Omega priedai

 

 

 

   
 Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega sultims spausti  

Sultys
 

Morkos, obuoliai, salierai, želmenys, bananas, apelsinas, pomidoras, salotos, ananasas - tai tik keletas vaisių ir daržovių, iš kurių išsispausite skanias sultis. Sana by Omega pakankamai universali, ji, kaip ir dauguma horizontalių lėtaeigių sulčiaspaudžių, puikiai spaudžia sultis iš lapinių daržovių ar želmenų, tačiau kietos daržovės ar vaisiai jai taip pat ne kliūtis.

     
 Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega  


Vaikiškos tyrelės
 

Kartais sunku įsiūlyti mažiesiems daržovių porciją pietums ar pavakariams. Tačiau sutrynus skirtingas daržoves, pagardinus mėgstamais priedais nė nepajusite, kaip pilna lėkštė bus sudorota. Patiems mažiausiems, kuriems dantukai dar tik dygsta, šviežios tyrelės tampa sveiku ir nepamainomu patiekalu.

 

     
Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega  


Susmulkinti prieskoniai ir malta kava
 

Sietelis be skylučių pravers ir mėgstantiems šviežiai maltų kavos pupelių kavą. Privalymas yra tas, kad iškart galite susimalti ir žymiai didesnį kiekį kavos pupelių, nei su įprastu malūnėliu. Taip pat pasiruoškite šviežiai maltų prieskonių porcijas, kurių aromatas bus žymiai intensyvesnis, nei sumaltų iš anksto ir pirktų parduotuvėse.

     
Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega riešutų sviestui gaminti  

Riešutų sviestas

 

Naminį riešutų sviestą nesunkiai pasigaminsite per kelioliką minučių. Komplekte rasite antgalį be skylučių, su kurio pagalba mėgausitės mėgstamų riešutų sviestu. Nepamirškite, kad prieš riešutų sviesto gamybą, riešutus reikėtų bent šiek tiek paskrudinti, tuomet jie greičiau išskirs savyje esančius vertinguosius aliejus.
 

 

     
 Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega makaronams gaminti  

Makaronai
 

Komplekte yra specialus antgalis, skirtas gaminti makaronams. Paruoškite tešlą makaronams, dėkite į sulčiaspaudę ir po akimirkos turėsite šviežius naminius makaroronus.

     

  

Lėtaeigės sulčiaspaudės Sana by Omega 707 padavimo anga

 

Plati padavimo anga

 

Iki šiol plačią padavimo angą turėdavo tik vertikalios lėtaeigės sulčiaspaudės, tačiau Sana by Omega 707 tapo pirmąja horizontalia lėtaeige sulčiaspaude su praplatinta padavimo anga. Smulkinkite mažiau, spauskite sultis greičiau su horizontalia lėtaeige sulčiaspaude Sana By Omega 707.Lengva naudotis ir plauti

 

Lėtaeige sulčiaspaude Sana by Omega paprasta naudotis. Norėdami spausti sultis, naudokite smulkų sietelį, darydami tyreles ar spausdami minkštus vaisius tiesiog perdėkite trynimui skirtą priedą ar sietelį su stambiomis skylutėmis. Gamindami makaronus uždėkite makaronams skirtą antgalį. Visas dalis dažniausiai pakanka praplauti po tekančiu vandeniu. Sieteliui valyti naudokite šepetuką.

 

 Lėtaeigės sulčiaspaudės Sana by Omega konstrukcija

 

   

 

Ji tiesiog stilinga...

 
  Lėtaeigė sulčiaspaudė Sana by Omega - stilius ir dizainas

 

Prekinis vardas Sana
Prekinis ženklas Sana
Kilmės šalis Pietų Korėja
Spalva Nerūdijančio plieno
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 63-75 aps/min
Elektrinis galingumas 200 W
Įtampa 220V / 50Hz
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 420 x 187 x 320 mm
Padavimo angos matmenys 40 x 45 mm
Svoris 5.7 kg
Garantija varikliui 2 metai
Garantija dalims 2 metai