Vilnius
El. paštas

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY007WSJ White

Lėtaeigė sulčiaspaudė su plačia padavimo anga. Jeigu jūs nuolat skubate, tikrai įvertinsite šią sulčiaspaudę, nes sutaupysite daugiau laiko ir dažniau mėgausitės šviežiomis sultimis.

229,00 € (790,69 Lt)
Pristatysime per 1 - 3 d.d.

Šiuo metu tokio kiekio neturime

Aprašymas
Techniniai duomenys
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zylė plačia anga  

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zylė su didele produktų padavimo anga

Tai lėtaeigės sulčiaspaudės, su kuriomis sultys spaudžiamos tomis pačiomis lėtomis apsukomis, tačiau vis tiek greičiau dėl didesnės padavimo angos. Galiausiai gauname puikų rezultatą, nes vitaminų ir kitų gerųjų medžiagų kiekis išlieka toks pats. Ši sulčiaspaudė puikiai spaudžia mūsų visų mėgstamus vaisius, sezonines daržoves, žalumynus, galima pasigaminti sojų pupelių pieną ir sojų varškę (tofu).

Didelė anga produktams dėti

Didelė Zyle sulčiaspaudės anga išties yra patogu skubantiems. Tiesa, sulčių kokybė dėl skubos kartais gali šiek tiek nukentėti, nes galbūt sumesime vaisius ir daržoves ne iki galo apdorotus. Dažniausiai tas gresia nepjaustytiems obuoliams, o jų viduje be sėklyčių gali pasitaikyti ir kitų sodų gyventojų.

 

 
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle su plačia padavimo anga

 

Sulčiaspaudė Zyle didele anga 

 

Sulčių kamštelis palengvins praplovimą ir leis pasigaminti sulčių kokteilių

Sulčių kamštelio pagalba Jūs lengvai galėsite padaryti įvairius vaisių ir daržovių kokteilius. Užkimšus sulčių išbėgimo angą kamšteliu sumaišysite skanų sulčių kokteilį tiesiog pačioje sulčiaspaudėje. Pasinaudojus kamšteliu, Jūs galite padaryti palengvinti sulčiaspaudės praplovimą. Tiesiog užkimškite kamštelį, įpilkite stiklinę vandens bei įjunkite sulčiaspaudę minutėi. Vėliau atkimškite kamštelį ir vanduo su vaisių ir daržovių likučiais išbėgs. Sulčių kamštelis apsaugo ir nuo lašėjimo pro sulčių išbėgimo angą.

Tylus ir ilgaamžis sulčiaspaudės veikimas

  • Dėl įmontuoto ilgaamžio indukcinio variklio, lėto sukimosi greičio, ši lėtaeigė sulčiapaudė nesmulkina vaisių ir daržovių aštriais peiliais, o spaudžia lėtai, vos 65 aps/min greičiu.
  • Dėka specialios konstrukcijos ZYLE sulčiaspaudė veikia tyliai ir be vibracijos, todėl be vargo ryte išsispausite sulčių, neprižadinant šeimos narių.
  • Tokiu būdu spausto sultys yra ne tik skanesnės, bet ir sveikesnės, kadangi spaudžiamos sultys mažiau sąveikauja su oru, tad yra apsaugomos nuo žalingo oksidacijos proceso.
 
 Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle

 

 

Lengvai surenkama, universali ir lengvai naudojama sulčiaspaudė Zyle

Negana to, kad įsigysite universalią lėtaeigę sulčiaspaudę, bet kartu gausite ir papildomą sietelį minkštiems vaisiams ar uogoms spausti.

Dėl ypatingai didelio slėgio ir mažo apsisukimo skaičiaus maisto produktai yra išspaudžiami iki paskutinio lašo, išsaugoma natūrali spalva ir skonis.

 

 Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle

 Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle

 Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle
Prekinis vardas Zyle
Prekinis ženklas Zyle
Kilmės šalis Kinija
Spalva Balta
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 65 aps/min
Elektrinis galingumas 150 W
Įtampa 220V / 50Hz
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 150 x 220 x 460 mm
Padavimo angos matmenys Ne
Svoris 7.6 kg
Garantija varikliui 2 metai
Garantija dalims 2 metai