Vilnius
El. paštas

Lexen Healthy Juicer ir Lexen Healthy daigyklos rinkinys

Lexen Healthy Juicer ir Lexen Healthy Sprouter daigyklos rinkinys - želmenų, kitų žalumynų daigykla ir rankinė sulčiaspaudė kartu. Pirkti rinkinį pigiau!

69,00 € (238,24 Lt)

82,00 €

Pristatysime per 1 - 3 d.d.

16%  Pigiau

Šiuo metu tokio kiekio neturime

Aprašymas
Techniniai duomenys

 Lexen Healthy Juicer ir Lexen Healthy Sprouter rinkinys

 

Lexen Healthy JuicerLexen Healthy Sprouter ir Lexen Healthy Juicer

 

 

Norint išspausti sultis iš želmenų ar kitų lapinių daržovių, kartais atrodo kaip misija neįmanoma. Sultys labiau primena mažylio maisto tyrę. Be to, dažnai neišspaudžiamos visos sultys ir dalis vertingųjų medžiagų, esančių želmenyse, nukeliauja į šiukšlių dėžė. Tuo tarpu rankinė sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer specialiai sukurta spausti sultis iš želmenų, be to, ji puikiai tinka spaudžiant sultis ir iš špinatų, petražolių, salotų ir kitų lapinių daržovių.

 

2. Horizontalus sukamasis sraigtas

 

Jau iš pavadinimo galima suprasti, kad želmenų sulčiaspaudė skirta spausti sultims iš šių žalių, ypač vertingų ir vitaminų prisotintų daigelių. Specialiai sukurtas, besisukantis sraigtas negailestingai spaudžia želmenis ir lapines daržoves iki maksimalaus sulčių kiekio. Rankinė sulčiaspaudė ypatinga tuo, kad joje nėra aštrių, greitai besisukančių peilių, kurie ne tik spaudžiamus želmenis beprasmiškai sutarkuoja, bet ir atima iš jų dalį vitaminų ir mineralų.
Rankinės želmenų sulčiaspaudės sraigto galas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, kuriam nebaisus aplinkos poveikis, spaudžiamuose produktuose esanti rūgštis ar vanduo. Todėl rankinė želmenų sulčiaspaudė tarnaus ne vienerius metus, per kuriuos galėsite džiaugtis ir džiuginti artimuosius vitaminais praturtintomis sultimis.

 

 

Rankinė sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer sraigtas

 


4. Išspaudžia sultis ir iš vaisių bei daržovių

 

Rankine sulčiaspaudė skirta spausti sultis iš želmenų ir lapinių daržovių, tačiau jei vaisius ir daržoves supjaustysite mažais gabaliukais tai ir iš jų sėkmingai galėsite išspausti sultis. Tiesa, vaisius ar daržoves rekomenduojama supjaustyti, kuo smulkesniais gabaliukais, tokiu būdu nereikės naudoti daug energijos, sukant sulčiaspaudės rankeną. Beje, jei norite išspausti sultis iš kopūsto, geriausia įpilti šlakelį alyvuogių aliejaus, kuris sumažins trintį tarp kopūsto lapų ir sulčiaspaudės. Pasinaudodami šia maža gudrybe, galėsite greitai ir be didelių pastangų išspausti kopūstą.Rankine sulciaspaude Lexen Healthy Juicer želmenims

 

 

6. Išsaugo vitaminus ir mineralus

 

Rankinė sulčiaspaudė želmenų ar lapinių daržovių nepjausto aštriais peiliais, todėl sultys neturi jokio kontakto su metalu, kurio metu, spaudžiami želmenys ar lapinės daržovės netenka dalies savo vitaminų ir mineralinių medžiagų. Be to, spaudžiant sultis želmenų sulčiaspaude Lexen Healthy Juicer nevyksta jokie oksidacijos procesai, kadangi ji neturi greitai besisukančių dalių, todėl išspaustos sultys yra praturtintos vitaminais ir kitomis maistingosiomis medžiagomis, kurios būtinos gerai savijautai ir stipriam imunitetui palaikyti.

 

Rankine sulciaspaude Lexen Healthy Juicer


8. Puikus kainos ir naudos santykis

 

Rankinės sulčiaspaudės kaina tikrai nesikandžioja, ji kainuoja kelis kartus mažiau nei elektrinės sulčiaspaudės. Būtent todėl, kad jai nereikia elektros energijos, įsigydami šią sulčiaspaudę sutaupysite dar daugiau. Kita vertus, ši maža kompaktiška galiūnė pagal išspaustų sulčių kiekį ir kokybę niekuo nenusileidžia elektrinėms sulčiaspaudėms.

 

Rankine sulciaspaude Lexen Healthy Juicer želmenims

 

Lexen Healthy Sprouter

Su „Lexen Healthy Sprouter“ kviečių želmenų ir daigų auginimas tapo paprastas ir smagus kiekvienam. Kad daiginimo procesas taptų dar paprastesnis, rinkinyje jau rasite paruoštą daiginimui žemę bei 500g. ekologiškų sėklų! Komplekte yra ir užtamsintas polikarbonato dangtelis, skirta skatinti dygimą mažo apšvietimo sąlygomis. Naudokite želmenų, saulėgrąžų, vaistažolių, prieskoninių žolelių auginimui, įvairių kitų sėklų daiginimui. Tai lyg mini sodas Jūsų namuose!

 

Lexen Healthy Sprouter daigyklos sistema

 

2. Talpi daigyklos sistema

 

Jeigu norite daiginti ir auginti ekonomiškai bei neužimant daug vietos begale skirtingų prietaisų, Jums pravers talpi daigyklos sistema. Dviejų padėklų „Lexen Healthy Sprouter“ daigyklos sistemą galima išplėsti ir taip pasidaryti didesnę daigyklą, kurią sudarys iki 4 padėklų. Kiekvieno padėklo auginimo plotas: 300 x 215 mm. Padėkle yra įdėtinė detalė, kurios dėka auginimo plotą galima padalinti į 4 zonas, skirtas skirtingų daigų auginimui. Modernus ir kompaktiškas dizainas puikiai atrodys Jūsų namuose ir neužims daug vietos.

 

Lexen Healthy Sprouter daigyklos sistema


 

 

5. Lexen Healhy Sprouter ypatybės


  • Viename padėkle galima auginti iki 4 skirtingų daigų rūšių;
  • Galima naudoti su kompostu arba dirva, skirta kviečių želmenims, saulėgrąžų ūgliams ir t. t.;
  • Lengva surinkti, paprasta naudoti ir plauti;
  •  Pagaminta iš tvirto, netoksiško polikarbonato;
  • Komplekte pridedamos naudingos auginimo instrukcijos.

 

 

1. Lengva ir kompaktiška

Želmenų sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer – puikus pasirinkimas taupantiems vietą virtuvėje, ji lengva, kompaktiška ir ypač greitai išvaloma. Dėl ne daug sudedamųjų dalių, jūs nesugaišite daug laiko kol ją surinksite ir išrinksite. Be to, šiai rankinei sulčiaspaudei nereikia elektros energijos, tad jos vadinti elektros energijos smaliže tikrai negalima. Beje, ją visada galite pasiimti su savimi, jei keliaujate pas senelius į kaimą ar sodą, kuriame dažnai pasitaiko elektros energijos nutrūkimas.

 

Rankine sulciaspaude Lexen Healthy Juicer


3. Patentuota tvirtinimo sistema

 

Rankinė sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer turi patentuotą tvirtinimo sistemą, kuri jums leis lengvai ir greitai pritvirtinti sulčiaspaudę prie stalo ar bet kokio kito lygaus paviršiaus, jo nepažeisdama. Apskaičiuota, kad sistema gali atlaikyti iki 50kg dydžio jėgą, todėl, spaudžiant sultis, nebūtina sulčiaspaudės papildomai prilaikyti rankomis.

 

 

Rankine sulciaspaude Lexen Healthy Juicer

 

 

5. Ypač paprasta valyti

 

Želmenų sulčiaspaudė Lexen Healthy Juicer yra ypač greitai ir lengvai išardoma ir išvaloma. Ji pasižymi nesudėtinga konstrukcija, neturi daug detalių ir aštrių, pavojingų bei sunkiai išplaunamų detalių, kurios gali apsunkinti, bet kurios šeimininkės namų ruošos darbus. Ji greitai išrenkama, o pakišta po tekančio vandens srove greitai tampa švarutėlė.


 Rankine sulciaspaude Lexen Healthy Juicer želmenims7. Maksimalūs rezultatai


Rankinė sulčiaspaudė yra ypač gera pagalbininkė virtuvėje, kai norite išspausti sultis iš želmenų ir kitų lapinių daržovių, kadangi jos spaudimo efektyvumas labai didelis. Jei lygintume sultis spaudžiamas, naudojant išcentrinę sulčiaspaudę ir rankinę sulčiaspaudę Lexen Healthy Juicer, pamatytume, kad želmenų sulčiaspaudė išspaudžia produktus taip, kad jie būna visiškai sausi.

 

 

Rankine sulciaspaude Lexen Healthy Juicer želmenims

1. Patogus laistymo ir išankstinio išmirkymo indas


„Lexen“ daugyklos komplekte yra patogus laistymo ir išankstinio išmirkymo indas. Įpilkite į jį 1/4 sėklų ir pusę indo pripildykite vandeniu.  Leiskite sėkloms išmirkti apie 12 valandų ir kitą dieną nupylus perteklinį vandenį leiskite sėkloms dar pastovėti. Tuomet sėklos jau bus paruoštos dirvai. Tą patį indą galėsite naudoti ir laistymui.


sėklų mirkymo ir laistymo indelis

 

3. Perteklinio vandens rezervuaras

 

Kiekviename Lexen Healthy Sprouter komplekte yra rezervuaras, kuris tvirtinamas po padėklais ir yra skirtas panaudoto vandens surinkimui. Jeigu naudojami atskyrikliai, tarp padėklų bus 140 mm tarpas. Tokiu būdu galėsite rinktis įvairius daigus ir turėsite daug vietos auginimui, taigi kviečių daigams galėsite rinktis ne tik viršutinį, bet ir kitus padėklus.

 

 Lexen Healthy Sprouter

 

 Prekinis vardas Lexen
Kilmės šalis Kinija