Vilnius
El. paštas

Naujienos

Ryškiaspalvių sulčių kokteilių receptai
2016-11-30

Tamsiuoju metų laiku daugelis susiduria su enerijos trūkumu: ryte išlipti iš lovos daug sunkiau nei vasarą, o po pietų jau norisi miego. Energijos bandome gauti rytą pradėdami...


Ruošiame grybų atsargas džiovinant
2016-07-21
Atsargų ruošimas žiemai ir ne tik – viena iš svarbių geros šeimininkės pareigų. Kaip tinkamai jas paruošti, kad būtų sveika, skanu ir ekologiška, susimąstome kiekvieno naujo gėrybių sezono metu. Vienu iš neišsemiamų atsargų šaltinių, mėgstantiems pasivaikščioti ir pabūti gamtoje, tampa lietuviškas miškas su savo grybynais. Prisirinkus šių miško gėrybių ir nespėjus suvartoti jų iškart, galima pasilikti žiemos atsargoms.

Džiovinti moliūgai
2016-07-21

Rudenį moliūgų derlius Lietuvos laukuose būna tikrai gausus. Kaip panaudoti moliūgą? Kai pabosta saldžios virtos moliūgienės, moliūgų sriuba, moliūgų blynai, likusias atsargas galima susidžiovinti ir atsidėti žiemai. Vėl į pagalbą kviečiame elektrinį džiovintuvą.


Namuose džiovinti pomidorai
2016-07-21
Užderėjus gausesniam pomidorų derliui, galime ne tik kaip įprasta konservuoti į stiklainius, bet ir pasiruošti atsargų žiemai juos džiovinant. Italai pomidorus nuo seno džiovina tiesiog karštoje saulėje. Lietuvoje pomidorams džiovinti saulės spindulių gali ir neužtekti, todėl į pagalbą galime pasitelkti šiuolaikinę techniką – elektrinę maisto džiovyklę.

 


Džiovinti obuoliai - sveika ir gardu
2016-07-20

Obuolių džiovinimas namuose yra puikus būdas pasiruošti atsargų žiemai. Džiovintus obuolius mėgstame visi, tai yra puikus bei sveikas užkandis suaugusiems ir vaikams. Pasiruošti džiovintų obuoliukų namų sąlygomis yra visiškai nesudėtinga pasitelkus į pagalbą elektrinį maisto džiovintuvą.


Vaisių džiovinimas namuose
2016-07-20

Džiovinti vaisiai, daržovės yra skanus ir maistingas užkandis mums ir mūsų vaikams, kai norisi kažko skanaus bei sveiko užkrimsti. Džiovinimas yra puikus būdas pasiruošti tokių skanėstų, o taip pat maisto atsargų žiemai. Norint, kad vaisių džiovinimas namuose netaptų varginančiu procesu, verta pagalvoti apie geros vaisių džiovyklės įsigijimą. Tuo labiau, kad džiovyklė yra universalus įrengimas, tinkamas ne tik vaisių, bet ir kitų maisto produktų džiovinimui.


Kokią vaisių džiovyklę pirkti ir kaip išsirinkti geriausią?
2016-07-20

Šuo metu vaisių džiovyklių pardavimo rinkoje išvysite ne vieną ir ne du modelius, tad pasirinkimo variantų apstu. Tačiau kaip išsirinkti tą geriausią ir praktiškiausią džiovyklę, kokiais kriterijais vadovautis? Prieš pradedant rinktis iš parduodamų džiovyklių gausos, prieš tai reikėtų atsiminti keletą dalykų. Pirmiausia, geras džiovintuvas nebūtinai turi būti pats brangiausias, jums patiems yra svarbiau įvertinti, kokius reikalavimus jam keliate.


Blenderio pirkimas internetu - ką reikia žinoti?
2016-06-10
Vienas iš dažnai kylančių klausimų, ar saugu pirkti virtuvinę įrangą internetu. Elektroninė prekyba nebėra naujiena ir tampa vis saugesnė bei patogesnė, todėl pabandysime apžvelgti svarbiausius dalykus perkant internetu blenderį.

Trintuvas – sportinio maisto pagalbininkas
2016-06-10
Dauguma sportininkų gali patvirtinti, kad maisto trintuvas yra milžiniškas pagalbininkas norint tinkamai ir greitai subalansuoti mitybą . Priklausomai nuo siekiamų tikslų – reikėtų prie jų priderinti ir mitybą. Visas maistas susideda iš tam tikro kiekio mikroelementų (angliavandenių, baltymų ir riebalų).

Blenderio pagalba išmėginame naujus receptus
2016-06-10
Ką skanaus pagaminti šiandien? Kiekvieną, ar bent kas kartą per savaitę nusvyra rankos, galvojant, kuo nudžiuginti namiškius. Ir tas bandytas, ir anas ragauta, įvairūs draugų pasiūlyti receptai išbandyti, o naujo skonio kaip norisi, taip norisi.

1 2 3 4 Kitas