Vilnius
El. paštas

Tarka Razor LURCH

Tai aukštos kokybės sulankstoma tarkasu nerūdijančio plieno peiliukais ir patogia rankena bei apsauginiu laikymo dangčiu.

13,50 € (46,61 Lt)

20,00 €

Pristatysime per 1 - 3 d.d.

32%  Pigiau

Šiuo metu tokio kiekio neturime

Aprašymas
Techniniai duomenys

Pjaustyklė Razor LURCH

 

Razor Lurch stambi


Tarka Razor LURCH - vokiška kokybė kiekvieną dieną Jūsų virtuvėje. Ši pjaustyklė yra pagaminta iš labai aukštos kokybės 18/10 plieno. Liaudyje šis plienas dažnai vadinamas "medicininiu", kadangi yra atsparus korozijai ir laikui bėgant nerūdija, nekeičia savo spalvos, taip neteršdamas mūsų organizmo. Dvipusė Razor pjaustyklė yra su dviejų dydžių tarkavimo galimybe. Taigi, Jums nereikia turėti kelių pjaustyklių, o užteks ir šios kompaktiškos Razor LURCH. Su viena puse pjaustysite įprastos formos šiaudeliais, na, o kita pusė Jums galės atstoti netgi peilį!

 Itin praktiška ir gamintojų gerai apgalvota, pjaustyklės naudojimą lengvinanti detalė - stabilumą garantuojanti rankena. Naudodamiesi šia pjaustykle negaišite laiką dėl nepatogiai slankiojančio prietaiso. Be vargo šeimininkaukite virtuvėje ir ruoškite įvairias salotas. Baigus darbą pjaustyklę saugiai padėsite į vietą, kadangi specialiai jai yra pritaikyta aukštos kokybės plastiko apsauga.

Pagaminta Vokietijoje.

 

Lurch

 

 

Prekinis vardas Lurch AG
Prekinis ženklas Lurch
Kilmės šalis Vokietija
Spalva Sidabrinė
Variklio tipas Ne
Apsisukimai Ne
Elektrinis galingumas Ne
Įtampa Ne
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) Ne
Padavimo angos matmenys Ne
Svoris Ne
Garantija varikliui Ne
Garantija dalims Ne