Vilnius
El. paštas

Rankinis vaisių smulkintuvas Marchisio

Šis smulkintuvas, su aštriais ir galingais peiliukais, yra nepamainomas prietaisas norint paruošti didelį kiekį vaisių sulčių spaudimui.

235,00 € (811,41 Lt)
Aprašymas
Techniniai duomenys

 

Vaisių smulkintuvas B100 (rankinis)

 Vaisiu smulkintuvas

 

Rankinio vaisių smulkintuvo B100 gamybos pradininkai yra italų firma, kurios aukščiausios kokybės standartais paremta produkcija lengvai prigyjo sulčių mėgėjų rinkoje.  Paprastas, bet veiksmingas obuolių smulkinimo/tarkavimo principas yra tinkamas būdas susidoroti su vaisių paruošimu. Rankinis mechanizmas leidžia lengvai paruošti obuolius, kriaušes, vynuoges sulčių spaudimui, sidro, vyno gamybai. Sveikos ir natūralios sultys iš Jūsų sodo.


2. Greitas sulčių išspaudimas

Smulkintuvą reikėtų uždėti ant stipraus ir stabilaus paviršiaus arba prietaiso, kuriuo planuojate spausti sultis. Tad pasinaudojus šiuo vaisių smulkintuvu jau galėsite obuolių, ar kitų norimų vaisių masę spausti su specialiai sulčių spaudimui sukurtais presais.


Rankinis obuoliu smulkinimas

 

1. Peiliukai iš rūgščiai atsparaus lydinio

Smulkintuvo korpusas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno. Aštrūs peiliukai, kurie yra iš rūgščiai atsparaus lydinio, pritraukia obuolius ir praleidžia pro volą.  Šone esantis smagratis padidina inercijos jėgą, taip palengvinant rankenos sukimą. Tai atsparios korozijai medžiagos, todėl savo darbą puikiai atliks net ir po ilgo bei dažno naudojimo.

 Smulkintuvas nerūdijantys peiliukai

 

3. Ypač lengvas darbas

Šis smulkintuvas puikiai tinka minkštesniems vaisiams, o kietesnius, kaip pvz. mažiau prinokius obuolius, prieš smulkinimą reikėtų perpjauti į kelias dalis ar bent per pusę. Nuskinkite obuolius, suberkite į smulkintuvą ir vos per valandą paruošite apie 300kg. obuolių.

 Rankinis obuoliu smulkintuvas 

Prekinis vardas Ne
Prekinis ženklas Marchisio
Kilmės šalis Italija
Spalva Nerūdijančio plieno
Variklio tipas Ne
Apsisukimai Ne
Elektrinis galingumas Ne
Įtampa Ne
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) Ne
Padavimo angos matmenys Ne
Svoris Ne
Garantija varikliui Ne
Garantija dalims 1 metai