Vilnius
El. paštas

Trintuvas (blenderis) Blendtec Classic 575

Sukurtas JAV ir visame pasaulyje mėgstamas Blendtec Classic 575 trintuvas (blenderis) patenkins ne tik žaliavalgio, bet ir bet kurios namų šeimininkės poreikius. Patikimas, galingas ir inovatyvus, nes valdomas mygtukų pagalba.

589,00 € (2.033,70 Lt)

599,00 €

Aprašymas
Techniniai duomenys
 Blenderis Blendtec Classic 575  

Namų plaktuvas (blenderis) Blendtec Classic 575

Su Blendtec Classic namų plaktuvu (blenderiu) pasigaminsite gardžių vaisių kokteilių, todėl sveikas gyvenimo būdas jūsų šeimai taps dar paprastesnis. Šis plaktuvas susmulkins net sėklas, stiebus ar vaisių šerdis. Blendtec plaktuvas ypač universalus, nes su juo suplaksite karštą sriubą iš šviežių daržovių, šaltus desertus su ledais, ir žinoma, vaisių kokteilius.


Plaktuvas sumals neapdorotus grūdus, sumaišys tešlą duonai ir tai padarys tik per 90 sekundžių, ar netgi greičiau. Užteks paspausti vieną mygtuką ir kol namų plaktuvas su Smart-Touch technologija atliks savo darbą, galėsite ramiai imtis kitų maisto ruošimo darbų.


Pasirinkus plaktuvo ciklą, jį galima pagreitinti arba palėtinti, o jam pasibaigus, prietaisas automatiškai išsijungs. Unikalus Blendtec ąsočio dizainas ir ypatingos formos peiliai suplaka produktus iki smulkiausios tekstūros.

Lengvas valdymas ir valymas

Blenderi Blendec išvalysite per kelias sekundes, aptakus dizainas ir plokščia integruota panelė – jokių sudėtingų rankenų ir mygtukų (priekyje integruotas LED ekranas). Ąsočio valymas taip pat paprastas ir nesudėtingas – tiesiog įpilkite šilto vandens, šlakelį ploviklio ir paspauskite mygtuką „clean“ keletui sekundžių. Išskalaukite ir ąsotis bus paruoštas kitam naudojimui. Plieniniai ašmenys švelnūs lietimui, kad šluostant nesusižeistumėte rankų.

   Blenderis Blendtec Classic 575 valdymas
 Blendec peiliukai  


Ypatingai tvirti ir nugludinti saugiam valymui peiliukai

Ypatingai tvirti šalto kalimo Blendtec nerūdijančio plieno ašmenys yra pritaikyti intensyviam naudojimui. Tai suteikia ašmenims papildomo stiprumo ir leidžia išvengti korozijos. Patentuoti Blendtec vertikalūs sparno tipo peiliai ir ypač aštrios briaunos yra sukurtos maksimaliam efektyvumui. Todėl Jūsų ingredientai yra ypatingai lengvai susmulkinami šio išskirtinio vieno peilio ašmens dizaino dėka.Talpus BPA-free ąsotis

Komplekte yra nuimamas Four Side 1,8l, ąsotis pagamintas iš Tritan Poliesterio (angl. BPA-free) su išlenktais šalto kalimo ašmenimis, sudėtingiems krūviams atlaikyti. Pakuotėje yra FourSide ąsotis 1,8l. Papildomai galite įsigyti WildSide 2,4l., ir Twister 0,5l. Twister yra sukurtas smulkinti labai mažiems kiekiams, ir ypač švelniam, vientisam maistui – riešutų sviestui, kūdikių maistui, padažams.


Saugus ir patikimas ventiliuojamas dangtis. Kiekvienas Blendtec ąsotis turi keturkampį pagrindą, puikiai pritaikytą tvirtai kvadrato formos platformai. Taip sukuriamas stabilumas, o ąsotis negali suktis ar kitaip judėti. Unikalus guminis padėkliukas padeda stabiliai išlaikyti Jūsų blenderį ant norimo paviršiaus. Taip pat užtikrina, jog išeinantis karštas oras nesimaišys su įeinančiu šalto oro srautu taip sumažindamas darbinę temperatūrą ir prailgindamas smulkintuvo tarnavimo laiką.


 

   Blenderis Blendtec Classic 575 indas
     

Blendet Classic 750

 

Trintuvas (blenderis) Blendec Classic 755

Dėmesio: 8 metų garantija įrenginiui taikoma naudojant fiziniams asmenims, namų sąlygomis. Trintuvo detalėms, priežiūros darbams taikoma 2 metų garantija. Komerciniam naudojimui taikoma 2 metų garantija.

 
Prekinis vardas Blendtec
Prekinis ženklas Blendtec
Kilmės šalis Jungtinės Valstijos
Spalva Juoda
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 32 000 aps/min
Elektrinis galingumas 1560 W
Įtampa 220V / 50Hz
Indo talpa 1.8 l
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 381 x 178 x 203 mm
Svoris 3.2 kg
Garantija varikliui 8 metai
Garantija dalims 2 metai