Vilnius
El. paštas

Trintuvas (blenderis) Blendtec Designer 625

Sukurtas JAV ir visame pasaulyje mėgstamas Blendtec Designer 626 trintuvas (blenderis) patenkins ne tik žaliavalgio, bet ir bet kurios namų šeimininkės poreikius. Patikimas, galingas ir inovatyvus. Dėka galingo variklio ir patentuotų ąsočio savybių, Jums neprireiks maišymo lazdelių, grūstuvų, o ąsočio plovimą atliksite per kelias sekundes. Dėl išskirtinių technologinių savybių, tokių kaip plakimo impulsinė sistema, kvadratinė ąsočio forma, dešimt kartų storesnių išlenktų ašmenų ir tvirtos titaninės ašies, vyksta greitesnis procesas, pasiekiantis nepriekaištingą rezultatą smulkinime, malime ar riešutų sviesto gamyboje.

689,00 € (2.378,98 Lt)

799,00 €

Aprašymas
Techniniai duomenys
 Blendtec designer 626 blenderis  

Namų plaktuvas (blenderis) Blendtec Designer 625

Su Blendtec Classic namų plaktuvu (blenderiu) pasigaminsite gardžių vaisių kokteilių, todėl sveikas gyvenimo būdas jūsų šeimai taps dar paprastesnis.

Plaktuvas sumals neapdorotus grūdus, sumaišys tešlą duonai ir tai padarys tik per 90 sekundžių, ar netgi greičiau. Užteks paspausti vieną mygtuką ir kol namų plaktuvas su Smart-Touch technologija atliks savo darbą, galėsite ramiai imtis kitų maisto ruošimo darbų.

Pasirinkus plaktuvo ciklą, jį galima pagreitinti arba palėtinti, o jam pasibaigus, prietaisas automatiškai išsijungs. Unikalus Blendtec ąsočio dizainas ir ypatingos formos peiliai suplaka produktus iki smulkiausios tekstūros.

Lengvas valdymas ir valymas

 

Prietaisą išvalysite per kelias sekundes, aptakus dizainas ir plokščia integruota panelė – jokių sudėtingų rankenų ir mygtukų. Ąsočio valymas taip pat paprastas ir nesudėtingas – tiesiog įpilkite šilto vandens, šlakelį ploviklio ir paspauskite mygtuką „clean“ keletui sekundžių. Išskalaukite – ir ąsotis paruoštas jūsų kitam receptui. Plieniniai ašmenys švelnūs lietimui, kad šluostant nepažeistumėt rankų.


 

   Blendtec designer 626 blenderis
 Blendec peiliukai   

VIENTISI PEILIO AŠMENYS, DAUGYBĖ PRIVALUMŲ

Patentuoti Blendtec vertikalūs sparno tipo peiliai ir ypač aštrios briaunos yra sukurtos maksimaliam efektyvumui. Todėl Jūsų ingredientai yra ypatingai lengvai susmulkinami šio išskirtinio vieno peilio ašmens dizaino dėka.GALIA, PRITAIKYTA ŽMONĖMS

Galingiausias variklis, naudojamas pramonėje, bet tinkamas ir namų linijos plaktuvams, yra bene svarbiausia Jūsų Blendtec technikos dalis. Daugiau galios reiškia lengvesnį sunkiausiai sudorojamų produktų smulkinimą. 

   Blendtec variklis
     

Blendet Classic 750

 

Trintuvas (blenderis) Blendec Designer 625

Dėmesio: 8 metų garantija įrenginiui taikoma naudojant fiziniams asmenims, namų sąlygomis. Trintuvo detalėms, priežiūros darbams taikoma 2 metų garantija. Komerciniam naudojimui taikoma 2 metų garantija.

 

Prekinis vardas Blendtec
Prekinis ženklas Blendtec
Kilmės šalis Jungtinės Valstijos
Spalva Juoda
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 32 000 aps/min
Elektrinis galingumas 1560 W
Įtampa 220V / 50Hz
Indo talpa 2,4 l
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 381 x 178 x 203 mm
Svoris 4.3 kg
Garantija varikliui 8 metai
Garantija dalims 2 metai