Vilnius
El. paštas

Trintuvas (blenderis) Greenis FGR-8800

Pats inovatyviausias, universaliausias ir itin galingas blenderis. Naujos kartos ilgaamžiškas DC variklis, "Bluetooth" funkcija, specialaus dizaino talpus 2L ąsotis ir lengvai valdomas liečiamas (LCD) ekranas.

399,00 € (1.377,67 Lt)

789,00 €

Aprašymas
Techniniai duomenys
 Trintuvas Greenis FGR-8800  

Trintuvas (blenderis) Greenis FGR-8800

Jei iki šiol manėte, kad naudojatės geru blenderiu, tai įsigiję blenderį Greenis FGR-8800 suprasite, jog prieš jūsų akis tobulas prietaisas ir pagalbininkas virtuvėje.


Greenis BLDC Power Blender yra revoliucinis įrenginys, siūlantis radikalių naujovių (naujiena trintuvų rinkoje - bluetooth funkcija), skirtų iš esmės pakeisti vartotojų santykį su trintuvais.


Tikime, kad Greenis trintuvas taps nuolatiniu jūsų pagalbininku kelionėje link sveikos mitybos bei geros sveikatos!


LED (liečiamas) ekranas su 7 automatinėmis programomis

Į trintuvo pagrindą įmontuotas stilingas ir praktiškas LED valdymo skydeli. Lietimu valdomas ekranas turi skirtingas funkcijas.

 

7 automatinės programos

1) Tešlos maišymas. Trukmė - 45s.

2) Sulčių kokteiliai. Trukmė - 1 min 56s

3) Sėklų, riešutų, kavos pupelių smulkinimas. Trukmė - 35s

4) Trintų vaisių kokteiliai. Trukmė - 30s

5) Padažai. Trukmė - 1min

6) Karšti gėrimai. Trukmė - 6min

7) Ledo smulkinimas. Trukmė - 50s

 

 

Svarbu: prieš pradedant darbą, nepamirškite tvarkingai surinkti prietaisą ir gerai uždengti dangtelį. Sistema saugumo principais užrogramuota taip, kad prietaisas neveiks tol, kol nebus tinkamai sudėtas.


Blenderis Greenis FGR-8800 liečiamas ekranas

 

Nerūdijančio plieno ašmenys maksimaliam smulkinimui

 

 

Stūmiklis su temperatūros jutikliu

 

Blenderis Greenis FGR-8800 peiliukai

 

 

Jei iki šiol trintuvai turėdavo kokių nors apribojimų, ką galima trinti, ir ką ne, tai Greenis trintuvas GFR-8800 šių netobulumų nebeturi. Nerūdijančio plieno su titanu (SUS420) net 6 peiliukų struktūros dėka smulkinsite ledą, trinsite kokteilius tiek iš šaldytų, tiek iš šviežių produktų, malsite įvairias sėklas ir riešutus. Kad būtų užtikrintas maksimalus rezultatas, specialiai sausam smulkinimui komplektacijoje jūs rasite sėkloms, riešutams malti pritaikytus ir dviašmenius peiliukus.

 

Blenderis Greenis FGR-8800 grūstuvas

Gamindami maistą galėsite tiksliai jį paruošti pagal numatytą receptą ir gaminimo temperatūrą. Ypač tai pravers ruošiant kūdikių maistą, kuomet būna svarbu visos, net ir pačios smulkiausios detalės. Taip pat šia funkcija pasinaudosite siekiant neperkaitinti produktų ir išsaugoti naudingasiąs savybes maistą apdorojant tik iki tam tikros temperatūros. Greenis FGR-8800 grūstuvo termometras pakyla nuo 40 °C iki 100 °C.

 

Ilgesnis veikimas nei kitų blenderių su įprastu varikliu

 

 

Daugiau saugumo mūsų įprastoje buityje

Blenderis Greenis FGR-8800 variklis

 

 

Šiame Greenis maisto trintuve, priešingai nei įprastuose trintuvuose, įmontuotas naujos kartos nuolatinės srovės variklis (DC). Tai lemia:

  • Didesnis efektyvumas (didelis galingumas);
  • Mažesnis jautrumas mechaniniam nusidėvėjimui (ilgesnis prietaiso tarnavimo laikas);
  • Mažesnis triukšmas veikimo metu (trinant kokteilius lengvai susikalbėsite su šeimos nariais, o ryte neprižadinsite kaimynų);
  • Ilgesnis veikimo laikas vieno ciklo metu (trintuvas gali veikti iki 45min. be pertraukos);

 

 

Blenderis Greenis FGR-8800

 

Trintuvo ąsotis pagamintas iš saugaus (BPA Free) plastiko, kuris nesukels pavojaus sveikatai (įprastas plastikas kelia pavojų susirgti įvairių rūšių vėžiu, širdies ir kraujagyslių ligomis, skydliaukės problemomis). Trintuvo pagrindas neturi jokių išsikišusių detalių, kaip pav. mygtukų, rankenėlių, kurios labai maga pasukioti mūsų mažiesiems ir kliudo valant prietaisus. Tiek pats ąsotis tvirtai fiksuojasi ant pagrindo, tiek ąsočio dangtis prisitvirtina ir lieka nejudantys viso skaniausių receptų bandymų metu.

Naujausios technologijos ir tobulas dizainas

Ar siekiate geriausio ir siekiate naudotis moderniausiomis technologijomis? Toks trintuvas, kaip Greenis FGR-8800, gali drąsiai stoti greta jūsų kitos modernios įrangos namuose. Elegantiškas, galingas ir tylus blenderis. Visai nesvarbu, kokius vaisius, daržoves, sėklas ar ledą dėsite smulkinimui, Greenis trintuvas susidoros su užduotimi be jokio vargo, o kai tai darome dar su stilingu ir galingu prietaisu, sukimasis virtuvėje lieka vienas malonumas.

 

 

 

Blenderis Greenis FGR-8800

 

Prekinis vardas Greenis
Prekinis ženklas Greenis
Kilmės šalis Kinija
Spalva Juoda
Variklio tipas Ne
Apsisukimai 15 000 aps/min
Elektrinis galingumas 1000 W
Įtampa 220V / 50Hz
Indo talpa 2.0 l
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 225 x 210 x 500 mm
Svoris 7 kg
Garantija varikliui 5 metai
Garantija dalims 2 metai