Vilnius
El. paštas

Trintuvas (blenderis) L'Equip RPM Titan

Ypač galingas maisto trintuvas su 950W galios varikliu. Trinkite žaliuosius kokteilius, gaminkite įprastus patiekalus ar įmantriausius užkandžius bei desertus.

375,00 € (1.294,80 Lt)
Aprašymas
Techniniai duomenys

L'equip maisto trintuvas

 

 

 

TRINTUVAS L'EQUIP RPM TITAN

Renkatės naują trintuvą? Galite pamiršti kitus garsius trintuvų modelius! Trintuvas L'equip RPM gali atlikti tą pati darbą, kaip ir kiti labiausiai pasaulinėje rinkoje pripažinti modeliai, bet kainuoja žymiai mažiau. L'equip trintuvui suteikiama 7 metų garantija. Galingas smulkintuvas už protingą kainą. Sutaupytus pinigus galėsite išleisti kokybiškesniems maisto produktams.


L'EQUIP TRINTUVO RPM TITANO AŠMENYS

L'equip trintuvas smulkina aštuoniais peiliukais (titano ašmenys), kurie nukreipti į viršų, horizontaliai ir į apačią, tai taupo energiją, palengvina darbą ir garantuoja, kad smulkintuvas nepriekaištingai veiks su 950 vatų ( 3,2 arklio galių) varikliu. L‘equip RPM trintuvas smulkina, maišo, gamina tyres, košes, sriubas, ledus, kokteilius, mala grūdus, kavos pupeles, riešutus, prieskonius, skaldo ledukus, trina daržoves ir vaisius.

 

L'equip peiliukai

L'equip valdymas

 

 


L'EQUIP RPM TITAN VALDYMAS

L'equip trintuvas lengvai valdomas patogia reguliatoriaus rankenėle. Ji apsaugos vartotoją nuo nemalonių staigmenų, pasitaikančių kituose modeliuose, kai įjungiate prietaisą pilnu pajėgumu, bet pamiršę išjungti turbo režimą. 

Bet kokioje reguliatoriaus padėtyje įjungus prietaisą sūkiai didėja laipsniškai. Išjungti prietaisą galite vos vienu reguliatoriaus rankenėlės spustelėjimu. produktams įstrigus tarp ašmenų pasinaudokite pulso režimu ir problemų kaip nebūta.

 

 

L'EQUIP RPM TITAN ĄSOTIS - DVIGUBAI TVIRTESNIS

L'equip trintuvo ąsotis yra dvigubai sutvirtintas apačioje, kas pabrėžia jo tvirtumą. Žemo svorio centro dizainas užtikrina ypatingą L‘equip RPM blenderio stabilumą. Įsisiurbiančios kojelės neleidžia prietaisui judėti ir tai nesukelia jokių nepatogumų ruošiantis kokteilio plakimui ar jį jau bedarant. Šis L‘equip RPM trintuvas pagamintas be bisfenolio, tad juo naudotis galėsite drąsiai, be jokio pavojaus savo ar šeimos sveikatai. Didesnės, nei įprastai talpos indas (1,75l), pravers vaišinantis tiek didesnėje šeimoje, tiek draugų būryje.

 

Komomix blenderis

 L'equip maisto trintuvas

 


L'EQUIP RPM TITAN BLENDERIO YPATYBĖS

Modelis

LB-32HP

Medžiagos

Be bisfenolio A, Tritan

Galia

3,2 AG (arklio galios) variklis, 950 W

Greitis

14 greičio pakopų, 30.000 aps/min

Ąsočio talpa

1,75 L

Saugos sistema

Laido saugojimo vieta, Multi – Lock

Peiliukai

Patentuoti 8 peiliukų titano ašmenys

Prekinis ženklas L'Equip
Kilmės šalis Pietų Korėja
Spalva Sidabrinė
Elektrinis galingumas 950 W
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 220 x 470 x 220 mm
Svoris 4.2 kg
Garantija 7 metai