Vilnius
El. paštas

Trintuvas (blenderis) OmniBlend-I 1.5l TM-767 (juodas)

Omniblend I – kompaktiškas, daug vietos neužimantis, modernaus stiliaus, 950 W galingumo blenderis.

260,00 € (897,73 Lt)

300,00 €

Aprašymas
Techniniai duomenys

Blenderis Omniblend

   

 

 

Blenderis Omniblend I TM-767

Naujos kartos blenderis Omniblend I TM-767 turi:

  • galingą 3 arklio galių variklį, kurio dėka pasiekiama iki 38 000 apsisukimų per minutę;
  • blenderyje įmontuotą laikmatį, todėl galite patys nusistatyti kiek truks plakimo procesas arba pasirinkti skirtingus plakimo greičius, kurie leis susmulkinti arba suplakti maisto produktus iki norimos konsistencijos;
  • nepaisant to, kad šis blenderis yra galingas, tačiau jį drąsiai galima laikyti itin ekonomišku ir taupiu prietaisu, kadangi jam reikia tik 950W elektros energijos.

 

 

Užtikrintai, greitai, patikimai

Omniblend I blenderis turi 6 peilių smulkinimo mechanizmą pagamintą iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, todėl drėgmė ar rūgštys, išsiskiriančios iš maisto produktų, ašmenims nedaro jokios įtakos. Tai ilgaamžis ir kokybiškas prietaisas, gerokai palengvinantis maisto ruošą kiekvienai šeimininkei.

Be to, Omniblend I blenderio ašmenys yra pritaikyti plakti ir sausus, ir šlapius maisto, todėl prasidėjus maisto ruošimo procesui, jums nereikės šio prietaiso ardyti ir keisti dalių. Taip sutaupysite laiko ir greičiau paruošite gardų kokteilį.

 

Blenderio Omniblend smulkinimo mechanizmas

Blenderio Omniblend indas 1.5l

 

 

Gaminkite greitai, gardžiai ir sveikai

Blenderio Omniblend I turi talpų 2 litrų indą, kuris yra pagamintas iš nedūžtančio polikarbonato, o sąlytis su maistu neturi jokios įtakos produktų kokybei. Todėl jie nepraranda vitaminų ir maistingųjų medžiagų, todėl galėsite mėgautis tikru vitaminų užtaisu.

Be to, blenderio indas yra atsparus karščiui, jis gali atlaikyti net 120 laipsnių pagal Celsijų karštį, tai reiškia, kad jame galite trinti ir karštas, tiesiai nuo viryklės nukeltas, sriubas.

 

 

 

 

Universalus pagalbininkas virtuvėje

Omniblend blenderiai-trintuvai gerokai palengviną darbą virtuvėje, ruošiant trintas sriubas ir kokteilius. Jis puikiai susitvarko ir su standžiomis daržovėmis, tokiomis kaip moliūgas, cukinija ar kopūstas. Omniblend I blenderiu galima plakti ir smulkinti praktiškai visus maisto produktus, įskaitant grūdų malimą į miltus, kavos pupelių malimą, jis pakankamai tvirtas ir galingas net sutraiškyti ledą. Omniblend I blenderį dažnai renkasi restoranai ar barai, o jūs juo galite naudotis tiesiog savo namuose.

   Blenderis Omniblend
Prekinis vardas JTC Electronics
Prekinis ženklas Omniblend
Kilmės šalis Kinija
Spalva Juoda
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 38 000 aps/min
Elektrinis galingumas 950 W
Įtampa 220V / 50Hz
Indo talpa 1.5 l
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 340 x 240 x 280 mm
Svoris 4.3 kg
Garantija varikliui 3 metai
Garantija dalims 2 metai