Vilnius
El. paštas

Excalibur 5 padėklų be laikmačio vaisių džiovintuvas

5 padėklų maisto-vaisių džiovintuvas (dehidratorius)

275,00 € (949,52 Lt)

319,00 €

Pristatysime per 1 - 3 d.d.

14%  Pigiau

Šiuo metu tokio kiekio neturime

Susijusios prekės

Aprašymas
Techniniai duomenys
Excalibur_dziovintuvas_5_padeklai

 


 

Vaisių ir daržovių džiovintuvas EXCALIBUR

“Excalibur” džiovintuvas – geriausias pasirinkimas. Tai vienintelis tokio tipo prietaisas naudojantis unikalią „ParallexxTM“ horizontalią oro tėkmės džiovinimo sistemą. Horizontali oro tėkmė užtikrina greitą ir tolygų produktų džiovimą, tad nereikia kas karta keisti padėklų tvarkos džiovintuve.

 

 

 

Paprastume slypi genialumas

„Excalibur“ - Amerikos geriausias gyvojo maisto-vaisių džiovintuvas, tai prietaisas kuriame yra apjungta pačios naujausios ir pažangiausios džiovinimo technologijos ir moksliniai pasiekimai. Kadangi „Excalibur“ teikia daugiausia dėmesio maisto-vaisių džiovinimo technologijos plėtojimui ir vystymui, nenuostabu kad šis gaminys yra geriausias pasaulyje, kas liečia buitinį ar komercinį šios technologijos panaudojimą. Excalibur prietaisai yra gaminami iš kokybiško ir patvaraus plastiko, kuris suteikia produktui nepriekaištingą išvaizdą ir tvirtumą. Šis džiovintuvas yra unikalus tuo, kad išdžiovintas maistas išlaiko visus fermentus ir maistines medžiagas nepakitusius. Taigi, Excalibur džiovintuvas užtikrins natūralų, sveiką ir gyvą maistą ištisus metus.

 

 

Excalibur_džiovintuvas

Excalibur_dziovintuvas_pomidorai

   

 

Aplinkai draugiškas "Excalibur" džiovintuvas

Projektuojant ir gaminant šį džiovintuvą buvo atsižvelgta į visus ekologinius reikalavimus. „Excalibur“ džiovintuvas naudoja mažiau galios, tačiau tai nekeičia džiovinamo maisto kokybės. Džiovintuvo korpusas, durelės, padėklai, rankenėlės yra pagamintos iš aukštos kokybės, medicinoje naudojamo perdirbto plastiko.

 

 

 

Tolygus temperatūros paskirstymas

Horizontali džiovinimo sistema yra sumontuota galinėje prietaiso dalyje. Šaltas oras yra įtraukiamas į kaitinimo spirales, sušildomas iki reikiamos temperatūros ir tolygiai paskirstomas tarp padėklų, tokiu būdu produktai vienodai džiūsta ir drėgmė yra išpučiame per kita „Excalibur“ džiovintuvo galą.

 

 

Excalibur_sistema

 

 Excalibur profesionalus dziovintuvas  

 

 

 

 

Profesionalus vaisių ir daržovių džiovintuvas EXCALIBUR

 

 

Prekinis ženklas Excalibur
Kilmės šalis Jungtinės Valstijos
Spalva Juoda
Elektrinis galingumas 600 W
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 420 x 490 x 320 mm
Svoris 8.0 kg
Garantija Ne