Vilnius
El. paštas

Excalibur 9 padėklų be laikmačio vaisių džiovintuvas

9 padėklų maisto produktų džiovintuvas (dehidratorius) su mechaniniu valdymu be laikmačio. Kokybiškas, patvarus ir ilgaamžis.

359,00 € (1.239,56 Lt)
Aprašymas
Techniniai duomenys

Profesionalus vaisių ir daržovių džiovintuvas EXCALIBUR

Profesionalus vaisių ir daržovių džiovintuvas EXCALIBUR

 

„Excalibur“ - Amerikos geriausias gyvojo maisto džiovintuvas, tai prietaisas kuriame yra apjungta pačios naujausios ir pažangiausios džiovinimo technologijos ir moksliniai pasiekimai. Kadangi „Excalibur“ teikia daugiausia dėmesio maisto džiovinimo technologijos plėtojimui ir vystymui, nenuostabu kad šis gaminys yra geriausias pasaulyje, kas liečia buitinį ar komercinį šios technologijos panaudojimą.Excalibur prietaisai yra gaminami iš kokybiško ir patvaraus plastiko, kuris suteikia produktui nepriekaištingą išvaizdą ir tvirtumą. Šis džiovintuvas yra unikalus tuo, kad išdžiovintas maistas išlaiko visus fermentus ir maistines medžiagas nepakitusius. Taigi, Excalibur džiovintuvas užtikrins natūralų, sveiką ir gyvą maistą ištisus metus.

 

 

1. Paprastume slypi genialumas

“Excalibur” maisto-vaisių džiovyklės – geriausias pasirinkimas. Tai vienintelis tokio tipo prietaisas naudojantis unikalią „ParallexxTM“ horizontalią oro tėkmės džiovinimo sistemą. Horizontali oro tėkmė užtikrina greitą ir tolygų produktų džiovimą, tad nereikia kas karta keisti padėklų tvarkos džiovintuve. Horizontali džiovinimo sistema yra sumontuota galinėje prietaiso dalyje. Šaltas oras yra įtraukiamas į kaitinimo spirales, sušildomas iki reikiamos temperatūros ir tolygiai paskirstomas tarp padėklų, tokiu būdu produktai vienodai džiūsta ir drėgmė yra išpučiame per kita „Excalibur“ džiovintuvo galą.

 

Profesionalus vaisių ir daržovių džiovintuvas EXCALIBUR

 

 

 Profesionalus vaisių ir daržovių džiovintuvas EXCALIBUR

2. Aplinkai draugiškas "Excalibur" džiovintuvas

Projektuojant ir gaminant šį džiovintuvą buvo atsižvelgta į visus ekologinius reikalavimus. „Excalibur“ džiovintuvas naudoja mažiau galios, tačiau tai nekeičia džiovinamo maisto kokybės. Džiovintuvo korpusas, durelės, padėklai, rankenėlės yra pagamintos iš aukštos kokybės, medicinoje naudojamo perdirbto plastiko.

Profesionalus vaisių ir daržovių džiovintuvas EXCALIBUR

 

 

 

Prekinis ženklas Excalibur
Kilmės šalis Jungtinės Valstijos
Spalva Juoda
Elektrinis galingumas 600 W
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 420 x 490 x 320 mm
Svoris 10 kg
Garantija Ne