Vilnius
El. paštas

Vakuuminių indų rinkinys VacuumSaver CRYSTAL (3vnt.)

Crystal vakuuminiai indeliai skirti maisto laikymui, pažangi oro išsiurbimo technologija apsaugo maisto produktus nuo neigiamo aplinkos poveikio.

15,00 € (51,79 Lt)

23,00 €

Aprašymas
Techniniai duomenys

Crystal vakuuminiai indeliai

 

 

Pažangi oro išsiurbimo technologija

"CRYSTAL“ vakuuminiai indai su pažangia oro išsiurbimo technologija apsaugo maisto produktus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Specialios pompos pagalba oras, esantis inde išsiurbiamas, todėl sulėtinamas maisto produktų gedimo procesas, į indą nepatenka drėgmė, bakterijos mėgstančios tokią terpę ir dulkės. Maistas iki penkių kartų išlieka šviežesnis, aromatingas ir praturtintas vitaminais bei maistinėmis medžiagomis, reikalingomis darniai žmogaus organizmo veiklai palaikyti.

 

 

Paprastas CRYSTAL indelių naudojimas

„CRYSTALt“ vakuuminiai indais ypač paprasta naudotis, speciali oro išsiurbimo pompa be didelių pastangų greitai ir kokybiškai išsiurbs deguonį iš indo. Tereikia pumpuoti orą, o pajutus, kad darosi sunku ištraukto pompos rankeną, nustokite pumpuoti. Oras jau išsiurbtas. Be to, jie puikiai tinka maisto produktų marinavimui, vakuumas atveria maisto poras, o marinatas greičiau absorbuojasi, todėl gardžiai užmarinuota mėsyte galėsite džiaugtis vos per keletą minučių. Greita ir labai paprasta.

 
     
 

 

Ilgesnis šviežių produktų galiojimo laikas

„Crystalt“ vakuuminiai indai taupo jūsų pinigus. Kadangi, maistas šviežias juose gali išbūti iki dviejų savaičių, o kartais ir ilgiau, jums nereikės keliauti į parduotuvę, norint įsigyti šviežių maisto produktų, maisto gamybai. Tai ypač aktualu didžiųjų švenčių ar ypatingų progų metu, po kurių paprastai lieka daug maisto, pavyzdžiui jau tradicine tapusi lietuviška balta mišrainė paprastomis sąlygomis šviežia gali išsilaikyti vos pora dienų, tuo tarpu vakuuminiuose induose, šiuo užkandžiu galėsite mėgautis ir po savaitės, nebijodami apsinuodyti.

     

PUOŠMENA IR ABSOLIUTI TVARKA VIRTUVĖJE

Siekiant visapusiškai patenkinti vartotojo poreikius, rinkinyje yra du indai, todėl juose laisvai sutalpinsite ne tik kavą ar grūdinės kultūros produktus, bet ir mėsos kepsnius, įvairius skanėstus ar daržoves. Be to, šiuos vakuuminius indus labai paprasta prižiūrėti, juos galima plauti indaplovėje nesibaiminant, kad indai praras savo funkcijas ar kažkaip kitaip bus pažeisti.

 

Prekinis vardas Ne
Kilmės šalis Lenkija