>>Aliejaus spaudimo presas YODA (Red)
Nemokamas pristatymas
Aliejaus spaudimo presas YODA (Red)
Aliejaus spaudimo presas YODA (Red)
Aliejaus spaudimo presas YODA (Red)
320,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Aliejaus spaudimo presas YODA (Red)

Natūralaus aliejaus gavyba savo pačių namuose. Presas nenusileidžia pramonėje naudojamoms didelėms aliejaus spaudimo mašinoms, kadangi turi stiprų variklį ir visas kitas reikiamas funkcijas.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!


Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Aliejaus spaudimo presas YODA (Red)
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Spalva
Raudona
Prekinis ženklas
Yoda
Matmenys (plotis x gylis x aukštis)
355 x 178 x 264 mm
Elektrinis galingumas
180 W
Įtampa
220V 50Hz
Svoris
6.8 kg
Garantija dalims
2 metai

Aliejaus spaudimo presas Yoda

 ALIEJAUS SPAUDIMO PRESAS YODA YD-ZY-02A1

Aliejaus presas YODA yra nedidelis bei kompaktiškas, bet turi stiprų variklį ir visas kitas funkcijas, kurias turi didelės, pramonėje naudojamos aliejaus spaudimo mašinos. Presas yra ilgaamžis, gali ilgai veikti be pertraukos, todėl jūs galite pasigaminti ir turėti savo šalto spaudimo aliejų tiesiog namuose. Efektyvumas svyruoja tarp 30-80%, o tai priklauso nuo ingredientų, kuriuos jūs naudojate ir nuo juose esančio aliejaus kiekio.

 

Presas Yoda turi temperatūros matavimo, procesoriaus, šiluminės apsaugos kontrolę. Dar daugiau, aliejus išlaiko savo kvapą ir skonį, todėl jis galės sustiprinti jūsų maisto arba salotų skonį. Natūralus aliejus yra neskaidrus, jis turi nuosėdų, kurios, jei yra nemaišomos kurį laiką, nusėda ant dugno.

    ŠALTO SPAUDIMO, NERAFINUOTAS ALIEJUS

Spaudžiant aliejų su YODA Yoda, išgausite jį extra natūralų ir tyrą (kaitinimo temperatūra mažesnė nei 40C). Visgi likusios (išstumtos) produkto dalys ne visada gali būti pašalinamos pilnai. Jeigu ingredientas, kurį jūs apdorojate, turi labai kietą paviršiaus tekstūrą, presas įkaitins išstūmimo veleną iki 100C tam, kad būtų galima išstumti likusiais dalis. Priklausomai nuo ingrediento, laikas, reikalingas išspausti aliejų, svyruoja nuo 3 iki 5 min. (pvz. spausdami aliejų iš sezamo sėklų užtruksite trumpiau nei iš graikinių riešutų). Kadangi aliejaus presas naudoja šalto spaudimo technologiją, išgaunamas aliejus yra natūralus, grynas, nerafinuotas, kuris išsaugo visas vertingas savo savybes: fermentus, vitaminus, mineralus, riebalų rūgštis ir kita.

 

 

 

  šalto spaudimo nerafinuotas aliejus aliejaus preso Yoda nustatymai  AUTOMATINĖS PROGRAMOS

Šis liejaus presas turi septynis darbo režimo nustatymus - programas, kurie palengvins darbą ir parinks tinkamus parametrus. Kiekvienas nustatymo režimas pritaikytas konkretiems ingredientams. Jums reikės tik pasirinkti norimą ir paspausti mygtuką. Jeigu jūsų pasirinkto ingrediento nėra sąraše, tuomet jūs galite pasirinkti mikso nustatymą. Ingredientai skiriasi vienas nuo kito tekstūra, jame esančiu aliejaus kiekiu, todėl prietaisas užprogramuotas taip, kad tinkamai nuspręstų, kokia bus spaudimo temperatūra kaitinant išstūmimo veleną ir spaudimo slėgis.


Pasirinkite norimą programą:

  • žemės riešutai,
  • sezamo sėklos,
  • saulėgrąžų sėklos,
  • rapsai,
  • linai,
  • graikiniai riešutai,
  • miksas.
  YODA ALIEJAUS PRESO GALIMYBĖS

Yoda gali išgauti aliejų iš saulėgrąžų, moliūgų sėklų, žemės, graikiškų, lazdynų, makadamijos riešutų, sezamo, linų sėmėnų, čija sėklų, kanapių, išdžiovinto kokoso, alyvuogių arba mėtos, raudonėlio lapų. Yoda aliejaus spaudimo mašinos yra daugiau negu prietaisas, tai dalis jūsų sveikatos. Naudokite ją kasdien ir ji pagerins jūsų sveikatą, padarys gyvenimą ilgesnį.

Yoda Kompanijos šūkis: "Mes galvojame apie jus taip, kaip galvotume apie save, todėl mes sukūrėme geriausią mašiną kokią tik galėjome įsivaizduoti, nes mes ją pirma kūrėme sau".

 Aliejaus spaudimo presas Yoda

 

 

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.