>>>Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka
Greitas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka
449,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300E yra viena naujausių ir pažangiausių sulčiaspaudžių. Šiuolaikiškas dizainas, patogus sulčių spaudimas ir ypač lengvas valymas pelno šiam modeliui ypač gerus įvertinimus. Hurom H300 galima vadinti išmaniąja sulčiaspaude, kadangi ji pasižymi intuityviu veikimu bei papildomomis funkcijomis.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 pilka
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Spalva
Pilka
Prekinis ženklas
Hurom
Matmenys (plotis x gylis x aukštis)
41 × 35 × 35 cm
Apsisukimai
60 aps min
Elektrinis galingumas
150 W
Svoris
9.5 kg
Garantija dalims
2 metai
Garantija varikliui
10 metų
Kilmės šalis
Korėja
Pristatymas
1-2 darbo dienos
Variklio korpusas
Metalinis

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300


Naujos technologijos - nauja sulčių kokybė

Atraskite naujas sulčių spaudimo galimybes su lėtaeige sulčiaspaude Hurom H300. Naujasis Hurom kompanijos modelis yra tikros meistrystės pavyzdys - jame įdiegta naujausia sulčių spaudimo technologija bei pritaikytas intuityvus funkcionalumas. Hurom H300 lėtaeigėje sulčiaspaudėje įmontuotas daugiafunkcinis sraigtas bei jutikliais aprūpintas variklis, pasižymintis atminties ir 5 minučių laikmačio funkcijomis. H300 yra galingiausia ir intuityviausia kompanijos Hurom sukurta lėtaeigė sulčiaspaudė, leidžianti spausti sultis iš nesmulkintų vaisių ir daržovių.

Viena sulčiaspaudė kelios galimybės

Intuityvi lėtaeigė sulčiaspaudė H300 puikaus skonio sultis išspaudžia vieno mygtuko paspaudimu. Dėl įdiegtos naujos filtrų technologijos išspaustos sultys bus vientisesnės ir be smulkių išspaudų dalelių. Daugiafunkcinis sraigtas, didelis produktų dėtuvės tūris bei plati anga užtikrina, kad skanias ir kokybiškas sultis galėtumėte spausti iš dar įvairesnių produktų. Apdovanojimus pelniusi ir dar labiau patobulinta Hurom lėto sulčių spaudimo technologija iki minimumo sumažina produktų trintį bei išsiskiriančią šilumą. Tai leidžia pasiekti didesnę išeigą bei išspausti šviežias ir sveikas sultis ištisus metus.

Intuityvus funkcionalumas

Lėtaeigėje sulčiaspaudėje H300 įdiegta pati pažangiausia Hurom LED apšvietimo ir informavimo sistema. Integruoto laikmačio funkcionalumas leidžia nestabdant sulčiaspaudės pagaminti kelis skirtingus receptus, o automatinio jutimo technologija bei išmaniosios atminties galimybė suteikia vartotojams dar geresnę sulčių spaudimo patirtį.

Sukurta įkvėpti

Sulčiaspaudę Hurom H300 sudaro tik trys pagrindiniai komponentai, todėl ji yra lengviausiai plaunama, išrenkama ir surenkama lėtaeigė sulčiaspaudė. Išsiskirianti apgalvotai sukurtu dizainu ir šiuolaikiškomis spalvomis, ši lėtaeigė sulčiaspaudė puikiai pritaps Jūsų namų interjere.


Sraigtas "viskas viename"

Naujos kartos sraigtas yra vienalytė dalis. Jis tinka ir spausti sultis iš minkštų vaisių, ir gaminti ledus. Nereikia jokių papildomų sietelių!

Išmani valdymo sistema

Jei sulčiaspaudėje padidėja slėgis, automatiškai įsijungia atbulinės eigos funkcija. Ši funkcija įsijungia ir įdėjus kietus produktus, kad iš jų būtų efektyviai išspaustos sultys.

Didelė talpa

2 litrų talpos dėtuvė, kurią vienu kartu galima pripildyti vaisiais ir daržovėmis. Sulčiaspaudė išspaus sultis net ir tuo atveju, jei produktai prieš tai nebuvo susmulkinti.

Intuityvi informavimo sistema

Mygtuko kraštuose įrengtas LED apšvietimas. Priklausomai nuo veikimo būsenos keičiasi jo spalva.

Automatinis smulkinimas ir spaudimas

Naujai suprojektuotas pjovimo peilis smulkina produktus ir spaudžia juos žemyn į sulčiaspaudę. Jums nereikia nieko daryti, telieka žiūrėti kaip spaudžiamos sultys.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.