>>Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White
Greitas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White
Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White
269,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White

Pažangiausios sulčių spaudimo technologijos naujame Hurom HP modelyje dera su nauju dizainu ir prieinama kaina. Puikus kainos ir kokybės santykis.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP White
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Spalva
Balta
Prekinis ženklas
Hurom
Matmenys (plotis x gylis x aukštis)
249 x 171 x 398 mm
Padavimo angos matmenys
34 x 44 mm
Variklio tipas
Vienfazis indukcinis
Apsisukimai
43 aps min
Elektrinis galingumas
150 W
Įtampa
220V 50Hz
Svoris
4.3 kg
Garantija dalims
2 metai
Garantija varikliui
5 metai

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP

 

 

 

Antros kartos lėto spaudimo technologija SST™ (Slow Squeezing Technology) užtikrina geresnią sulčių išeigą ir dar grynesnes ir sveikesnes sultis. Būtent ši technologija naudojama ir naujame Hurom HP modelyje. Pažangi technologija, nepriekaištinga kokybė ir naujas dizainas - tai viskas, koreikia, kad kasdien galėtumėte mėgautis šviežiomis ir skaniomis sultimis. 

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP

  Antros kartos lėto spaudimo technologija SST™   Antros kartos Hurom lėto spaudimo technologija SST™

 

Beveik dvigubai lėčiau besisukdamas naujos kartos sraigtas spaudžia sultis dar efektyviau. Nors ir besisukdamas lėčiau nei anksčiau, sulčių spaudimo sraigtas sultis spaudžia ne lėčiau (gal net šiek tiek greičiau). Tai pasiekiama dvigubo sraigto dėka, kai produktai yra "kramtomi" mažesniais kąsneliais ir dar geriau pertrinami per sietelį.  Jei gerdami sultis nenorite justi jose liekančių mažų neišspaustų produktų trupinėlių - ieškokite sulčiaspaudės su Hurom antros kartos sulčių spaudimo technologija. 

 

    Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP   

 

Naujas modelis - naujas dizainas

 

Hurom sulčiaspaudės nuolat apdovanojamos ne tik už inovatyvius sprendimus, bet ir už šiuolaikišką dizainą. Kiekviena kompanijos Hurom sulčiaspaudė tai pastebimas ir madingas akcentas Jūsų virtuvėje. Telieka tik išsirinkti labiausiai patinkantį Hurom modelį ir nuolatinis sulčių spaudimas taps sveikesnio Jūsų gyvenimo įpročiu.

 

  Patobulintas sietelis   Daugiau skaidresnių sulčių iš įvairių produktų

 

 

Lėtaeigėje sulčiaspaudėje Hurom HP pritaikytos tiek naujausios technologijos, tiek ankstesniuose modeliuose pasiteisinę sprendimai.

Ankstesniuose modeliuose buvęs sietelis pakeistas nauju, kuriame skylutės dar mažesnės, bet jų yra daugiau. Šis sietelis lengviau plaunamas, o išspaustose sultyse praktiškai nebesijaučia ne iki gali sutrintų ir išspaustų smulkių produkto dalelių.

Sulčiaspaudę Hurom HP drąsiai galima rekomenduoti žmonėms, mėgstantiems spausti sultis iš želmenų ir lapinių daržovių. Sietelis nuo jų nesikemša ir puikiai išspaudžia sultis.

    Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HP   Apgalvota iki smulkmenų, kad būtų patogu naudotis

 

Didelis skleidžiamas sulčiaspaudžių garsas yra tik slogus prisiminimas, kadangi visos kompanijos Hurom sulčiaspaudės gaminamos su naujos kartos indukciniais varikliais. Lėtaeigėje sulčiaspaudėje Hurom HP įmontuotas naujausias variklis, kurio apsisukimų skaičius yra 43 aps/min.

Neatskiriama sulčiaspaudės dalimi tapo ir sulčių kamštelis, kuris praverčia gaminant sulčių kokteilius, praplaunant sulčiaspaudę ir padeda palaikyti švarą, kadangi apsaugo nuo sulčių lašėjimo.

Kaip ir kitus Hurom modelius, šią sulčiaspaudę lengva plauti ir prižiūrėti. Daugumą sulčiaspaudės dalių pakanka praplauti po tekančiu vandeniu, o sieteliui išvalyti pakuotėje rasite patogų šepetėlį.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.