>>Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Nemokamas pristatymas
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
249,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red

Lėtaeigė sulčiaspaudė su smulkintuvu! Su ja ne tik išspausite sultis, bet ir sutarkuosite bulves bulviniams blynams, pasigaminsite naminius ledus bei gurmaniškus padažus. Smulkina česnaką, svogūną, imbierą bei įvairius prieksonius.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!


Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88RBSJ Black/Red
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Spalva
Raudona/juoda
Prekinis ženklas
Zyle
Matmenys (plotis x gylis x aukštis)
540 x 310 x 280 mm
Padavimo angos matmenys
38 x 40 mm
Variklio tipas
Vienfazis indukcinis
Apsisukimai
47 aps/min
Elektrinis galingumas
200 W
Įtampa
220V / 50Hz
Svoris
6.5 kg
Garantija dalims
2 metai
Garantija varikliui
5 metai

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle + daržovių trintuvė

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle

Lėtaeigė sulčiaspaudė su smulkintuvu Zyle puikus pasirinkimas norintiems visada jaustis žvaliems ir energingiems, nes spaudžiamos sultys iš vaisių, daržovių ar uogų ne tik neparanda savo spalvos, bet ir išlaiko visas vertingąsias maisto medžiagas, kadangi pažangi lėto spaudimo technologija visus produktus spaudžia sraigto pagalba, užuot juos susmulkinusi. Negana to, lėtaeigė sulčiaspaudė išspausti sultis gali ir iš lapinių daržovių ar želmenų, nepalikdama jokių papildomų priemaišų ar drumzlių. Ji idealiai tinka tiems, kurie mėgsta gardžias, trintas sriubas ar nori paruošti sveiką, subalansuotą maistą savo mažyliams, kadangi pakeitus sulčiaspaudės viršutinę dalį, ji puikiai funkcionuoja kaip trintuvė.

 

1. Lėtaeigis sulčių spaudimo metodas

Paprastai norėdami išspausti sultis turite iš anksto pasiruošti – supjaustyti vaisius ar daržoves, tačiau ar žinojote, kad tokio proceso metu produktai netenka beveik pusę juose esančių vitaminų? To išvengsite, jei naudosite lėtaeigę sulčiaspaudę, kadangi ji viską padaro už jus. Vaisai ir daržovės spaudžiami galingo sraigto pagalba, todėl nepraranda natūralios spalvos, vitaminų, mineralų ir kitų maistingųjų medžiagų. O sulčių skonis nepriekaištingas!

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle


3. Daugiau sulčių, daugiau vitaminų

Lėtaeigė sulčiaspaudė užtikrina, kad spaudžiami produktai neprarastų savo vertingųjų maistinių medžiagų ir vitaminų, kadangi naujos kartos technologija neleidžia, kad sultys būtų veikiamos aukštos temperatūros, kuri atsiranda trinties metu. O taip pat spaudžiami produktai nėra smulkinami aštriais peiliais, kadangi sąlyčio su metalu metu, jie praranda dalį organizmui reikalingų maistingųjų medžiagų. Be to, vaisiai, daržovės, uogos ar želmenys yra išspaudžiami iki paskutinio sulčių lašo. Taip gaunate daugiau sulčių ir veltui neeikvojate produktų. Taigi, sulčiaspaudė su smulkintuvu užtikrina, kad iš išspaustų sulčių gautumėte viską, ko reikia gerai savijautai ir energijai palaikyti.

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle vitaminai

 

 

5. Padidinto saugumo sistema

Sulčiaspaudė su smulkintuvu Zyle yra visiškai saugi, nes kitoje sulčiaspaudės pusėje yra daviklis, kuris neleidžia įjungti sulčiaspaudės, jei jos neuždėjote arba netaisyklingai surinkote sulčiaspaudę. O ilgas padavimo vamzdis, pro kurį vaisiai ir daržovės patenka į sulčiaspaudę, garantuoja, kad sulčiaspaudei veikiant, jūsų rankos ir dailus manikiūras bus nesužalotas ar nesugadintas. Beje, atminkite, kad spaudžiant vaisius ir daržoves būtina naudoti grūstuvą.

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle saugumas

2. Automatinis išspaudų šalinimas ir praplovimas

Lėtaeigė sulčiaspaudė turi išspaudų šalinimo funkciją, kurios dėka išspaudos išstumiamos automatiškai, todėl jums nereikės sulčiaspaudės stabdyti ir valyti, baiminantis, kad ji gali užstrigti. Taigi, išspaudų šalinimo funkcija paskirsto, kad, per talpykloje esantį, vamzdelį išspaudos patektų į atskirą talpą, tuo tarpu, sultys per išleidimo vamzdelį subėga į kitą indą. Be to, sulčiaspaudė su smulkintuvu turi ir sukamąjį šepetėlį. Jo silikoniniai sparneliai valo sietelį, todėl galite drąsiai spausti sultis nebijodami, kad jis užsikims.
Beje, jei norite pasidaryti skirtingų vaisių sulčių kokteilį, jums nereikia, išspaudus sultis iš vieno produkto, ardyti visos sulčiaspaudės, kad ją perplautumėte. Automatinio praplovimo funkcijos dėka pakanka įpilti kelias stiklines vandens į veikiančią sulčiaspaudę, o tada galite spausti sultis iš kito produkto. Dėmesio! Automatinis praplovimas puikiai veikia, kai norite spausti kelis skirtingus produktus, tačiau pasinaudojus sulčiaspaude, ją reikia išrinkti ir išplauti.

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle

 

4. Tylus veikimas ir ilgaamžiškumas

Lėtaeigė Zyle sulčiaspaudė turi variklį su reduktorium (perdavimo santykis 1:37), kuris leidžia sumažinti sulčiaspaudės apsukas. Sulčiaspaudės apsukoms sumažėjus, ženkliai sumažėja ir jos skleidžiamas triukšmas, todėl net jei ir neseniai užmigdėte vaikus, sultis galite drąsiai spausti, nebijodami, kad mažyliai prabus. Be to, mažos apsukos ne tik išspaudžia produktus iki paskutinio sulčių lašo, bet ir užtikrina, kad lėtaeigės sulčiaspaudės variklis tarnautų ilgai ir nepriekaištingai.

cooksense black

 

6. Daugiau nei sulčiaspaudė

Sulčiaspaudė su daržovių trintuve tinka ne tik vaisiams ir daržovėms, ji nepamainomas pagalbininkas virtuvėje, norintiems išspausti pieną iš riešutų ir sojos pupelių, o taip pat išspaudžia sultis iš kukurūzų. Puikiai spaudžia sultis ir iš želmenų bei įvairių lapinių daržovių ar žolių. Komplekte esantis smulkintuvas leis greitai ir lengvai sutarkuoti bulves, susmulkinti daržoves salotoms, padažams ir kitiems virtuvės šedevrams. Taigi, tai du viename, o tai ypač aktualu tiems, kurie taupo vietą virtuvėje ir nenori apsikrauti galybe buities technikos prietaisų.

 

Lėtaeigės sulčiaspaudė Zyle su smulkintuvu


8. Nereikia dažnai ardyti ir valyti

Spausdami sultis lėtaeige sulčiaspaude galite būti visiškai tikri, kad tai atliksite greitai ir saugiai. Automatinio išvalymo funkcijos dėka galite išspausti didelį kiekį sulčių nestabdydami ir neardydami sulčiaspaudės, o besisukantys silikoniniai sparneliai puikiai nuvalo koštuvo skylutes, todėl sulčiaspaudė su smulkintuvu neužsikims ir neužstrigs.
Sakoma, kad laikas – pinigai, būtent lengva ir paprasta savaiminio praplovimo sistema taupo jūsų laiką, jei norite pasidaryti gardų sulčių kokteilį. Jums nereikės ardyti ir plauti sulčiaspaudės, kad galėtumėte spausti skirtingus produktus, pakanka į veikiančią sulčiaspaudę įpilti vandens – ir išspaudų likučiai gus greitai ir efektyviai pašalinti, taigi, tai puikus pasirinkimas skubantiems.

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle

 

 


 

7. Lengva išrinkti ir išplauti

Lėtaeigę sulčiaspaudę surinkti ir išrinkti paprasta kaip suskaičiuoti iki trijų. O jos dalis greitai nuplausite po tekančio vandens srove. Kad sietelio valymas būtų dar paprastesnis, pridedamas ir valymo šepetėlis. Reikia pripažinti, kad tokia lėtaeigė sulčiaspaudė yra kiekvienos šeimininkės svajonė.letaeige sulciaspaude Zyle

 

 

 

 

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.