>>Maisto džiovintuvas Sedona SD-P9000
Nemokamas pristatymas
Maisto džiovintuvas Sedona SD-P9000
Maisto džiovintuvas Sedona SD-P9000
Maisto džiovintuvas Sedona SD-P9000
Maisto džiovintuvas Sedona SD-P9000
Maisto džiovintuvas Sedona SD-P9000
Maisto džiovintuvas Sedona SD-P9000
429,00 €
380,00 €
Sutaupote 49,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Maisto džiovintuvas Sedona SD-P9000

9 padėklų maisto produktų džiovintuvas (dehidratorius) su elektroniniu valdymu ir dviem ventiliatoriais.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!


Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Maisto džiovintuvas Sedona SD-P9000
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Spalva
Juoda
Prekinis ženklas
Sedona
Matmenys (plotis x gylis x aukštis)
370 x 430 x 500 mm
Elektrinis galingumas
600 W
Įtampa
220V 50Hz
Svoris
12 kg
Garantija dalims
3 metai

Vaisių ir daržovių džiovintuvas Sedona SD-P9000

         Profesionalus vaisių ir daržovių džiovintuvas SEDONA SD-P9000

Sedona SD-P9000 devynių padėklų skaitmeninis maisto džiovintuvas tiksliai ir efektyviai paskirsto įkaitusį orą, išdžiovina maistą geriau ir tolygiau nei kiti maisto džiovintuvai. Be to, Sedona džiovinimo skyrius gali būti padalintas į dvi sekcijas, šiuo būdu taupant elektros energiją, kai norite džiovinti mažiau maisto.


  Skaitmeninis valdymo skydelis

Kituose džiovintuvuose, kuriuos jų gamintojai teigia esą skaitmeniniais, naudojami tik skaitmeniniai laikmačiai, tačiau temperatūra džiovinimo skyriuje nėra kontroliuojama skaitmeniniu būdu. Sedona yra vienintelis džiovintuvas su skaitmeniniu valdymo skydeliu bei visiškai automatizuotu valdymu, užtikrinančiu tikslią džiovinimo kontrolę.

 

 

Sedona SD_P9000 laikmatis

 Vaisių ir daržovių džiovintuvas Sedona SD-P9000            

Du valdymo ventiliatoriai

Du skaitmeniniu būdu valdomi ventiliatoriai su šildymo spiralėmis ir šilumos jutikliais padalina Sedona džiovintuvą į du džiovinimo skyrius. Dvigubo ventiliatoriaus technologijos suteikia galimybę naudoti džiovintuvą visu arba puse pajėgumo, taigi galite pasirinkti, ar džiovinsite keturis, penkis ar devynis maisto padėklus. Be to, Sedona džiovintuvas pasižymi išskirtine savybe - dienos ar nakties metu galite nustatyti ir taip palyginti tyliai veikiančius ventiliatorius veikti beveik begarsiu režimu.

Kiekvienas šilumos jutiklis seka savo sistemoje pajungto nepriklausomai veikiančio ventiliatoriaus-šildiklio sistemos temperatūrą, todėl padidėja džiovinimo efektyvumas ir džiovinimo proceso metu cirkuliuojančio oro kokyė.

    Dviguba ventiliatoriaus veikimo technologija

Sedona yra pirmasis 600 vatų galios džiovintuvas su dviem 300 vatų galios nepriklausomai vienas nuo kito veikiančiais ventiliatoriais, dviem šildymo elementais ir dviem šilumos jutikliais, kurie gali dirbti tiek nepriklausomai vienas nuo kito, tiek kartu, tokiu būdu išdžiovinant iki devynių padėklų jūsų mėgiamų produktų vienu metu. Kadangi Sedona džiovintuve galite įjungti ir tik vieną šildymo sistemą (vienas ventiliatorius su šildymo spirale ir šildymo jutikliu), džiovinant mažus kiekius produktų sunaudosite mažiau elektros energijos, bus mažiau triukšmo ir sušildytas oras pasiskirstys džiovintuve tolygiau.

 Sedona maisto dziovintuvas    Reikšmingi privalumai
  • Šiuolaikinės skaitmeninės technologijos efektyviai kontroliuoja produktų džiovinimo procesą – dviejų ventiliatorių ir šildymo elementų dėka tiksliai ir tolygiai paskirsto sušildytą orą.
  • Šiltas oras tolygiai juda nuo galinės džiovintuvo sienelės priekinės link visuose devyniuose padėkluose. Apsukti ar keisti padėklus vietomis visiškai nebūtina!
  • Skaitmeninė šildymo kontrolė – puikiai kontroliuoja visą džiovinimo procesą.Skaitmeninis temperatūros displėjus – jūs visuomet tiksliai žinote, kad temperatūra viduje tiksliai tokia, kokią nustatėte.
  • Skaitmeninis laikmatis – daug tikslesnis nei įprasti kitų džiovintuvų laikmačiai, leidžiantys 15 min. paklaidą. Galite nustatyti laikmatį trukmei iki 99 valandų arba 150 nenutrūkstamo veikimo valandų.Permatomos grūdinto stiklo durelės – jums neprireiks atidaryti durelių, kad matytumėte džiovinimo procesą.Netriukšmingas veikimas – dienos ir nakties režimas; jūs visiškai kontroliuojate procesą.
  • Patraukli maisto-vaisių džiovyklės kaina

 

Vaisių ir daržovių džiovintuvas Sedona SD-P9000

 

 

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.