>>>Obuolių sulčių presas F15
Nemokamas pristatymas
Obuolių sulčių presas F15
Obuolių sulčių presas F15
Obuolių sulčių presas F15
Obuolių sulčių presas F15
Obuolių sulčių presas F15
245,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Obuolių sulčių presas F15

Sulčių spaudimo presas F15 - lengvas ir patogus būdas išsispausti sultis iš obuolių ir vynuogių.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!


Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Obuolių sulčių presas F15
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Spalva
Raudona
Prekinis ženklas
Marchisio
Svoris
14.5 kg
Garantija dalims
1 metai
Obuolių sulčių spaudimo presas F15

 Sulciu spaudimo presas F20

 

Sulčių spaudimo presas F15 – rankinė sulčiaspaudė, be kurios savo kasdienybės neįsivaizduotų Prancūzijos vyndariai, o jūs ją galite turėti tiesiog savo namuose. Sulčiaspaudė nepriekaištingai spaudžia sultis ir iš kietųjų vaisių – obuolių, kriaušių ar morkų, ir iš minkštųjų – vynuogių, bananų ir pan. sulčiaspaudės presas itin galingas, todėl milžiniška jėga išspaudžia daugiau nei 3 l. obuolių sulčių iš vieno preso užpildymo.

 

2. Tvirtas rėmas ir atspari konstrukcija

Sulčių spaudimo presas F15 – ilgaamžis ir labai tvirtas, todėl savo spaudžiamomis sultimis jus džiugins ne vienerius metus. Tvirtos konstrukcijos preso rėmas pagamintas iš plieno ir padengtas emaliu, todėl nekoroduoja. Pagrindinės preso dalys, kontaktuojančios su sultim (lėkštė ir preso padas) yra pagamintos iš tvirto aliuminio, todėl yra atsparios rūgšties poveikiui, kuris būna pagrindinis veiksnys suėdantis sulčiaspaudės dažus.

 

Sulciu spaudimo presas F20 remas


4. Ypač lengvas darbas

Darbas su sulčių spaudimo presu F15 tikras malonumas - tai modernios klasės sulčiaspaudė, todėl Įdėti vaisius ar išmesti išspaudas yra labai paprasta, tereikia atsukti tvirtinimo varžtus preso šonuose ir atlenkti rėmą atgal.

Prisimenate tuos laikus, kai tekdavo važiuoti į spaudyklą, kurioje tvirtas dėdė net padusdamas spausdavo sultis? Na, tai jau praeitis. Gal ir atrodo, kad sultis spausti šiuo presu reikia labai daug fizinės jėgos, tačiau yra priešingai. Dėka tankaus sriegio, rankeną sukti yra visai nesudėtinga ir nereikalauja didelių fizinių jėgų.

.Sulciu spaudimo presas F20

 1. Korpusas iš natūralaus medžio

 Sulčiaspaudės korpusas pagamintas iš kokybiškų bukmedžio lentelių, kurios tarpusavyje sujungtos tvirtais metaliniais žiedais. Žiedai yra perskirti pusiau bei tarpusavyje jungiasi metaliniais kaiščiais, todėl sulčiaspaudę lengva išrinkti bei surinkti. O tai ypač patogu, jei sultis spaudžiate nedažnai ar neturite pakankamai daug vietos laikyti sulčiaspaudei. Pasinaudoję ja, lengvai ją išrenkate ir padedate, kur jums patogu. Ji tyliai tūnos ir lauks, kada vėl bus reikalinga.

Sulciu spaudimo presas F20


3. Indas sulčių surinkimui ir nuvedimui

Sulčiaspaudės apatinėje dalyje yra lėkštės formos metalinis indas į kurį spaudimo metu teka sultys. Vienoje indo pusėje padarytas latakas, per kurį sultys iš metalinio indo teka į papildomą talpą, todėl galite užmiršti stovėjimą su plastikiniais buteliais prie sulčiaspaudės ir baimintis, kad sultys pratekės ten, kur nereikia. Beveik viską už jus padaro sulčių spaudimo presas F15!

 Sulciu spaudimo presas F20

 

5. Greitas sulčių išspaudimas

 Jei buvo derlingi metai ir turite daug kriaušių, obuolių ar vynuogių, bet nežinote, kur juos dėti, o išmesti nesinori, vis dėlto tai puikūs vaisiai, kuriuos galima labai greitai išspausti. Spaudžiant obuolius, vidutiniškai išspaudžiamų sulčių būna apie 30% viso tūrio. Tad jei pridėtumėt visą korpusą obuolių, išspaustumėt daugiau kaip 3 litrus sulčių.

 Lengvas sulciu spaudimas presas F20

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.