>>>Profesionali vaisių džiovyklė, ZYPROMID, 6 padėklai
Greitas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Profesionali vaisių džiovyklė, ZYPROMID, 6 padėklai
Profesionali vaisių džiovyklė, ZYPROMID, 6 padėklai
Profesionali vaisių džiovyklė, ZYPROMID, 6 padėklai
249,00 €
209,00 €
Sutaupote 40,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Profesionali vaisių džiovyklė, ZYPROMID, 6 padėklai

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Profesionali vaisių džiovyklė, ZYPROMID, 6 padėklai turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Maisto produktų džiovyklė Zyle „ZYPROMID“, 6 padėklai

Pasigaminkite gardžius ir sveikus užkandžius džiovintų vaisių, uogų, vytintos mėsos, grybų bei dar daugiau gaminių be konservantų su maisto produktų džiovykle „Zyle“!

Unikali šildymo sistema užtikrina maksimalų maistingųjų medžiagų bei fermentų išsaugojimą, o maisto produktai visą laiką džiūsta nuosekliai bei tolygiai.

Dėl ypatingai tikslios temperatūros kontrolės (nuo 35 iki 70°C) su šia „Zyle“ džiovykle galėsite džiovinti prieskonines žoleles, daržoves, vaisius ir grybus, kurie nepraras savo naudingųjų maistinių medžiagų, kadangi skirtingiems maisto produktams reikalinga tam tikra džiovinimo temperatūra. Džiovyklė puikiai tiks tiems, kurie vengia nesveiko maisto, užkandžiams dažniausiai renkasi džiovintus vaisius bei uogas, o patiekalus gardina džiovintomis daržovėmis, grybais bei įvairiomis žolelėmis.

Ši „Zyle“ maisto produktų džiovyklė pasižymi visomis savybėmis, kurios reikalingos idealiai džiovyklei – tai horizontali džiovinimo sistema, reguliuojama temperatūra, laikmatis, permatomos durelės bei metaliniai džiovinimo padėklai.

Galingas profesionalus variklis

Zyle” maisto produktų džiovyklė išsiskiria ypač galingu profesionaliu varikliu, kurio maksimalus galingumas yra net 650 W. Todėl džiovinamas maistas išdžiūsta dar geriau, o šiltas vėjas džiovyklės viduje pasiskirsto visiškai tolygiai ir maisto produktai džiūsta vienodai.

6 metaliniai horizontalūs džiovinimo padėklai

Ši „Zyle“ džiovyklė turi net 6 išimamus 30,5 x 33 cm nerūdijančio plieno padėklus, taigi vienu metu galėsite džiovinti dar daugiau maisto produktų. Padėklai išdėstyti horizontalia sistema. Tai leidžia džiovinamuose produktuose išlaikyti maksimalų maistingųjų medžiagų bei fermentų kiekį. Ši sistema užtikrina tolygų ir visapusišką maisto produktų išdžiovinimą, kadangi džiovyklės ventiliatorius yra užpakalinėje prietaiso dalyje. Įkaitęs oras džiovinimo metu yra tiksliai ir veiksmingai paskirstomas tarp džiovinimo padėklų, todėl visi maisto produktai džiūsta tolygiai ir yra išdžiovinami tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Džiovinimo metu padėklų nereikia išiminėti ar sukinėti. Sudėję maisto produktus, galite juos tiesiog pamiršti – jie bus tolygiai išdžiūvę nuo viršaus iki apačios.

Nerūdijančio plieno korpusas

Profesionalios maisto produktų džiovyklės korpusas yra pagamintas iš tvirto ir patikimo nerūdijančio plieno korpuso. Tai garantuoja džiovyklės naudojimo ilgaamžiškumą bei patvarumą.

Laikmatis

Zyle“ maisto produktų džiovyklėje yra įmontuotas 24 valandų laikmatis. Jūs galėsite pasirinkti pageidaujamą džiovinimo laiką, kuriam prabėgus džiovyklė išsijungs.

Permatomos maisto produktų džiovyklės durelės

Džiovyklės durelės yra permatomos, taigi Jūs džiovinimo metu galėsite stebėti produktus ir nereikės atidarinėti durelių, kad įsitikintumėte ar jie jau yra išdžiūvę.

„Zyle“ maisto produktų džiovyklės techninės savybės:

• Galingumas: 550-650 W.

• Įtampa: 220–240 V.

• Galimybė džiovinti vaisius, daržoves, uogas, žoleles, grybus, mėsą.

• 6 išimami, nerūdijančio plieno padėklai.

• Reguliuojamas laikmatis: 1–24 val.

• Reguliuojama džiovinimo temperatūra: 35–70°C.

• Džiovyklės matmenys: 45 x 34 x 31 cm.

• Padėklo dydis: 30,5 x 33 cm.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.