>>Presas F20
Nemokamas pristatymas
Presas F20
Presas F20
Presas F20
Presas F20
Presas F20
303,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Presas F20

Sulčių spaudimo presas F20 - lengvas ir patogus būdas išsispausti sultis iš obuolių ir vynuogių.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!


Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Presas F20
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Spalva
Raudona
Prekinis ženklas
Marchisio
Svoris
24 kg
Garantija dalims
1 metai

 

Obuolių sulčių spaudimo presas F20

 Sulciu spaudimo presas F20

 

 

Sulčių spaudimo presas F20 – rankinė sulčiaspaudė, be kurios savo kasdienybės neįsivaizduotų Prancūzijos vyndariai, o jūs ją galite turėti tiesiog savo namuose. Sulčiaspaudė nepriekaištingai spaudžia sultis ir iš kietųjų vaisių – obuolių, kriaušių ar morkų, ir iš minkštųjų – vynuogių, bananų ir pan. sulčiaspaudės presas itin galingas, todėl milžiniška jėga išspaudžia daugiau nei 3 l. obuolių sulčių iš vieno preso užpildymo.

 

 

2. Tvirtas rėmas ir atspari konstrukcija

Magic MSJ-200M sulčiaspaudės dvigubo sukimosi sistema unikali tuo, kad spaudžiant sultis sulčiaspaudėje sukasi ne tik sraigtas, bet ir sietelis. Sietelis sukasi į vieną pusę, o jo viduje esantis sraigtas – į kitą pusę. Šios pažangios technologijos dėka padidėja išspaudžiamų sulčių kiekis, nes viskas išsunkiama iki paskutinio lašo. Beje, spaudžiami produktai nepraranda savo vertingųjų medžiagų ir vitaminų.

 

Sulciu spaudimo presas F20 remas

4. Ypač lengvas darbas

Darbas su sulčių spaudimo presu F20 tikras malonumas - tai modernios klasės sulčiaspaudė, todėl Įdėti vaisius ar išmesti išspaudas yra labai paprasta, tereikia atsukti tvirtinimo varžtus preso šonuose ir atlenkti rėmą atgal.

Prisimenate tuos laikus, kai tekdavo važiuoti į spaudyklą, kurioje tvirtas dėdė net padusdamas spausdavo sultis? Na, tai jau praeitis. Gal ir atrodo, kad sultis spausti šiuo presu reikia labai daug fizinės jėgos, tačiau yra priešingai. Dėka tankaus sriegio, rankeną sukti yra visai nesudėtinga ir nereikalauja didelių fizinių jėgų.

.

Sulciu spaudimo presas F20

 1. Korpusas iš natūralaus medžio

 Sulčiaspaudės korpusas pagamintas iš kokybiškų bukmedžio lentelių, kurios tarpusavyje sujungtos tvirtais metaliniais žiedais. Žiedai yra perskirti pusiau bei tarpusavyje jungiasi metaliniais kaiščiais, todėl sulčiaspaudę lengva išrinkti bei surinkti. O tai ypač patogu, jei sultis spaudžiate nedažnai ar neturite pakankamai daug vietos laikyti sulčiaspaudei. Pasinaudoję ja, lengvai ją išrenkate ir padedate, kur jums patogu. Ji tyliai tūnos ir lauks, kada vėl bus reikalinga.

 

Sulciu spaudimo presas F20

 

3. Indas sulčių surinkimui ir nuvedimui

Sulčiaspaudės apatinėje dalyje yra lėkštės formos metalinis indas į kurį spaudimo metu teka sultys. Vienoje indo pusėje padarytas latakas, per kurį sultys iš metalinio indo teka į papildomą talpą, todėl galite užmiršti stovėjimą su plastikiniais buteliais prie sulčiaspaudės ir baimintis, kad sultys pratekės ten, kur nereikia. Beveik viską už jus padaro sulčių spaudimo presas F20!

 

Sulciu spaudimo presas F20

 

 

5. Greitas sulčių išspaudimas

 Jei buvo derlingi metai ir turite daug kriaušių, obuolių ar vynuogių, bet nežinote, kur juos dėti, o išmesti nesinori, vis dėlto tai puikūs vaisiai, kuriuos galima labai greitai išspausti. Spaudžiant obuolius, vidutiniškai išspaudžiamų sulčių būna apie 30% viso tūrio. Tad jei pridėtumėt visą korpusą obuolių, išspaustumėt daugiau kaip 3 litrus sulčių.

 

Lengvas sulciu spaudimas presas F20

 

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.