>>Sedona Express SD-P6280 vaisių džiovintuvas
Nemokamas pristatymas
Sedona Express SD-P6280 vaisių džiovintuvas
Sedona Express SD-P6280 vaisių džiovintuvas
Sedona Express SD-P6280 vaisių džiovintuvas
Sedona Express SD-P6280 vaisių džiovintuvas
Sedona Express SD-P6280 vaisių džiovintuvas
479,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Sedona Express SD-P6280 vaisių džiovintuvas

Maisto džiovintuvas su 11 BPA-Free plastiko padėklų ir skaitmeniniu valdymu. Galingas ventiliatorius užtikrina kokybišką džiovinimą, tačiau kartu džiugina savo tyliu veikimu.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!


Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Sedona Express SD-P6280 vaisių džiovintuvas
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Spalva
Juoda
Prekinis ženklas
Sedona
Matmenys (plotis x gylis x aukštis)
310 x 500 x 367 mm
Elektrinis galingumas
530 W
Įtampa
220V 50Hz
Svoris
9.5 kg
Garantija dalims
2 metai

Vaisių ir daržovių džiovintuvas Sedona Express SD-6280

     Vaisių ir daržovių džiovintuvas SEDONA SD-P6280 Pagaliau profesionalūs maisto džiovintuvai pasižymi ne tik galingumu, kompaktišku bei virtuvei draugišku dizainu, bet ir patrauklia maisto-vaisių džiovyklės kaina. Vienuolikos BPA-Free padėklų džiovintuvas Sedona SD-P6280 yra kaip tik toks. Iš kitų, iki šiol buvusių Sedona modelių išsiskiria patobulinta TST (dviejų pakopų nuoseklus temperatūros laikmatis) funkcija, kuri užtikrina geriausią džiovinimo rezultatą, kokio tik galima tikėtis.

Trumpesnis džiovinimo laikas

„Sedona“ dviejų pakopų nuoseklaus temperatūros laikmačio (TST) funkcija sutrumpina džiovinimo laiką ir pagamina Jums maistingomis medžiagomis prisotintą maistą. Maisto džiovintuve Sedona Express SD-6280 pradėtas greitas džiovinimo procesas aukštesnėje temperatūroje pakeičiamas į ilgalaikį su optimalia temperatūra džiovinimo procesą, taip nieko nepakenkdamas produkte esantiems fermentams ir naudingoms medžiagoms. TST funkcija užtikrina, kad maisto temperatūra nenukristų žemiau pageidaujamo lygio. Maksimali temperatūra, kurią galima pasiekti su Sedona Express - 75°C.

 

Sedona Express SD-6280 režimai

 

Vaisių ir daržovių džiovintuvas Sedona SD-P6280

            

Dar tolydesnis produktų džiovinimas „Sedona“ centrinis ventiliatorius užtikrina tolygų oro srautą ir greitą vaisių, daržovių, mėsos ir krekerių džiovinimą. „Tribest Sedona Express“ temperatūra ir laikmatis nustatomi naudotojui draugišku skaitmeniniu valdymo pultu. Naudokite visus 11 padėklų su pažangia TST (dviejų rėžimų nuoseklus temperatūros laikmatis) funkcija, kad gautumėte geriausius rezultatus visiems jūsų džiovinimo poreikiams.
      Dviejų lygių temperatūros laikmatis ir skaitmeninis valdymo pultas

„Sedona Express“ džiovintuve džiovinimo procesas vyksta nenutrūkstamai:

  • pirmas kelias valandas vyksta aukštoje temperatūroje (FAST režimas)
  • vėliau automatiškai persijungia į žemesnę temperatūrą (RAW režimas)

Dviejų pakopų nuoseklaus temperatūros laikmačio užtikrina, kad maisto temperatūra nenukristų žemiau norimo lygio ir kiekvieną kartą gautumėte maistingomis medžiagomis paturtintą maistą. Tribest Sedona Express leis jums nustatyti temperatūrą ir laikmatį naudojantis patogiu skaitmeniniu valdymo pultu. Tikslus džiovinimas niekada nebuvo toks paprastas.

 

 

Sedona Express SD-6280 valdymas

Sedona Express SD-6280 oro filtras

 

  

 

Plaunamas daugkartinis oro filtras

Svarbi dalis maisto džiovintuvui - oro filtras. Dar viena iš naujovių, kurią turi šis džiovintuvas - tai daugkartinio naudojimo oro filtras. Šio filtro dėka jūsų maistas išliks neužterštas visuomet, kai tik prižiūrėsite filtro švarą. Jūs galite jį išplauti ir naudoti daug kartų, tad filtro priežiūra ne tik lengva, bet ir ekonomiška.

    LED apšvietimas

Sedona Express integravimo dar vieną patogią funkciją, tai vidinį LED apšvietimą, kuris leidžia matyti džiovinimo procesą neatidarius stiklo durelių. Svarbiausia, naudodamiesi šia funkcija išlaikysite pastovią džiovinimo temperatūrą, kuri itin svarbi kokybiškam rezultatui. Mažiau varstomos durelės - ne tik kokybiškesnis, bet ir greitesnis džiovinimo procesas.

 

 

Sedona Express SD-6280 stiklo durelės

Sedona Express SD-6280 lentynėlė

  

 

Papildoma lentynėlė trupiniams

Vykstant džiuvimo procesui, produktai keičia savo skonį, spalvą ir konsistenciją. Pakitus tekstūrai dažnai ant apatinių džiovintuvo sienelių pribyra nepageidaujamų trupinių. Siekiant palengvinti džiovintuvų higieną ir švarą, Sedona Express gamintojai nudžiugins dar viena malonia naujove. Kartu su 11 įprastų padėklų rasite ir vieną uždarą lentynėlę trupiniams (be BPA). Šią lentynėlę pakaks ištraukti, nupurtyti ir pakišti po tekančiu vandeniu.

 
  Sedona Express - kompaktiškas ir stilingas maisto džiovintuvas namamsSedona Express SD-6280 dizainas

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.