>>>Vandens jonizatorius aQuator silver
Nemokamas pristatymas
Vandens jonizatorius aQuator silver
Vandens jonizatorius aQuator silver
359,00 €
329,00 €
Sutaupote 30,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Vandens jonizatorius aQuator silver

Su šiuo vandens jonizatoriumi savo namuose vienu metu pagaminsite jonizuotą šarminį, rūgštinį ir sidabruotą vandenį. Tikras sveikatos šaltinis Jūsų namuose. Prietaiso talpa - 3 l.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!


Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Vandens jonizatorius aQuator silver
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Elektrinis galingumas
230 W
Svoris
1.2 kg
Indo talpa
3.0 l

VANDENS JONIZATORIUS AQUATOR SILVER

Vandens jonizatorius aQuator silver leis Jums savo namuose, lengvai ir paprastai, pasigaminti jonizuoto šarminio, jonizuoto rūgštinio bei sidabringo vandens. Didelė indo talpa (3 l) leis jonizuotu vandeniu mėgautis ilgiau.

PATOGUS PRIETAISO VALDYMAS


Įpylus į prietaisą vandens, jau po 4 min. atskirose talpose gausite 2.7 l jonizuoto šarminio ir 0.3 l rūgštinio vandens. Norėdami pasigaminti 3 l sidabringo vandens užtruksite tik kelias minutes. Pasibaigus jonizacijos procesui ir nuėmus viršutinį dangtį su elektrodais, iškart galėsite mėgautis sveikesniu ir skanesniu vandeniu. Visa valdymo informacija pavaizduota skystų kristalų ekrane LCD. Vandens jonizatorius yra saugus, ekonomiškas ir patikimas.

Šiandien gyventi sveikiau tapo dar lengviau. Visi žinome, kad vanduo - gyvybės šaltinis. Tačiau tam, kad jis mus pasiektų tinkamas, kartais reikia pasistengti papildomai ir pasinaudoti tam tikrais prietaisais. Vienas iš tokių - vandens jonizatorius aQuator silver. Siūlome susipažinti su vandens jonizatoriaus gaminamo šarminio, rūgštinio, sidabruoto vandens gerosiomis savybėmis.

SVEIKATOS ŠALTINIS JŪSŲ NAMUOSE

Šarminis vanduo (katolitas). Minkštas ir bekvapis, iš skonio primenantis lietaus vandenį. PH reikšmė svyruoja nuo 8.0 iki 11.0 (kuo didesnis skaičius, tuo šarmingesnis vanduo). Natūralus stimuliatorius. Plačiai naudojamas organizmo valymui, norint atsikratyti viršsvorio, ligų profilaktikai, palaikyti rūgščių pusiausvyrą organizme.

 

Rūgštinis vanduo (anolitas). Rūgštaus skonio, su būdingu rūkšties ir ir silpnu chloro kvapu. PH reikšmė svyruoja nuo 6.0 iki 2.4 (kuo mažesnis skaičius, tuo rūgštesnis vanduo). Pasižymi baktericidinėmis, dezinfekcinėmis, druskas tirpdančiomis savybėmis.

 

Sidabruotas vanduo. Sidabras turi stipresnį nei kiti metalai baktericidinį poveikį, kadangi greičiau prasiskverbia į ląsteles. Sidabringo vandens poveikis priklauso nuo sidabro jonų koncentracijos: kuo ji didesnė, tuo poveikis stipresnis ir tuo greičiau jis prasideda. Naikina mikrobus ir bakterijas. Teigiamai veikia organizmą, veikia aktyviau net už antiseptikus, turi antivirusinį poveikį.

Komplektacija sudaro:

jonizatorius aQuator (prietaisas sertifikuotas ir patentuotas),

išimami indeliai su membrana (sudaryti iš išorinio ir vidinio indelių),

gaubtas,

techninis aprašymas ir naudojimo instrukcija,

laikiklis su apvaliu sidabro elektrodu,

lėkštutė,

įpakavimo dėžutė.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.