>>>Vandens jonizatorius aQuator mini silver (PTV-KL)
Greitas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Vandens jonizatorius aQuator mini silver (PTV-KL)
Vandens jonizatorius aQuator mini silver (PTV-KL)
279,00 €
229,00 €
Sutaupote 50,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Vandens jonizatorius aQuator mini silver (PTV-KL)

Analogų Europoje neturintis prietaisas. Su šiuo prietaisu lengvai ir greitai pasigaminsite jonizuoto šarminio, jonizuoto rūgštinio bei sidabringo vandens. Tikras sveikatos šaltinis Jūsų namuose. Prietaiso talpa - 1.5 l

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vandens jonizatorius aQuator mini silver (PTV-KL) turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Vandens jonizatorius aQuator mini silver (PTV-KL)
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Matmenys (plotis x gylis x aukštis)
190 x 160 x 200 mm
Elektrinis galingumas
130 W
Svoris
1.3 kg
Indo talpa
1.5 l

VANDENS JONIZATORIUS AQUATOR MINI SILVER

Vandens jonizatorius aQuator mini silver leis Jums savo namuose, lengvai ir paprastai, pasigaminti jonizuoto šarminio, jonizuoto rūgštinio bei sidabringo vandens.

Vienu metu pasigaminsite 0.8l jonizuoto šarminio vandens ir 0.7l jonizuoto rūgštinio vandens. Norėdami papildomai pasigaminti 1.5l sidabruoto vandens, užtruksite vos kelias sekundes.  Buitinis vandens jonizatorius yra saugus, ekonomiškas ir patikimas.

  SVEIKATOS ŠALTINIS JŪSŲ NAMUOSE

Šiandien gyventi sveikiau tapo dar lengviau. Visi žinome, kad vanduo - gyvybės šaltinis. Tačiau tam, kad jis mus pasiektų tinkamas, kartais reikia pasistengti papildomai ir pasinaudoti tam tikrais prietaisais. Vienas iš tokių - vandens jonizatorius aQuator mini silver. Siūlome susipažinti su vandens jonizatoriaus gaminamo šarminio, rūgštinio, sidabruoto vandens gerosiomis savybėmis:

Šarminis vanduo (katolitas). Minkštas ir bekvapis, iš skonio primenantis lietaus vandenį. PH reikšmė svyruoja nuo 8.0 iki 11.0 (kuo didesnis skaičius, tuo šarmingesnis vanduo). Natūralus stimuliatorius. Plačiai naudojamas organizmo valymui, norint atsikratyti viršsvorio, ligų profilaktikai, palaikyti rūgščių pusiausvyrą organizme.

Rūgštinis vanduo (anolitas). Rūgštaus skonio, su būdingu rūkšties ir ir silpnu chloro kvapu. PH reikšmė svyruoja nuo 6.0 iki 2.4 (kuo mažesnis skaičius, tuo rūgštesnis vanduo). Pasižymi baktericidinėmis, dezinfekcinėmis, druskas tirpdančiomis savybėmis.

Sidabruotas vanduo. Sidabras turi stipresnį nei kiti metalai baktericidinį poveikį, kadangi greičiau prasiskverbia į ląsteles. Sidabringo vandens poveikis priklauso nuo sidabro jonų koncentracijos: kuo ji didesnė, tuo poveikis stipresnis ir tuo greičiau jis prasideda. Naikina mikrobus ir bakterijas. Teigiamai veikia organizmą, veikia aktyviau net už antiseptikus, turi antivirusinį poveikį.

PATOGUS PRIETAISO VALDYMAS

Prietaisas valdomas gaubto viršuje esančiais keturiais laikmačio valdymo mygtukais. Tereikia pasirinkti pageidaujamą vandens jonizacijos laiką ir paspausti mygtuką START. Praėjus nustatytam laikui, prietaisas duoda garsinį signalą ir išsijungia.

 Komplektacija sudaro: vandens jonizatorius aQuator mini, išimamasis indelis, techninis aprašymas ir naudojimo instrukcija, laikiklis su apvaliu sidabro elektrodu, įpakavimo dėžutė. Prietaisas sertifikuotas ir patentuotas.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.