>>Vitamix Ascent A3500, nerūd. plieno sp.
Greitas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Vitamix Ascent A3500, nerūd. plieno sp.
Vitamix Ascent A3500, nerūd. plieno sp.
Vitamix Ascent A3500, nerūd. plieno sp.
Vitamix Ascent A3500, nerūd. plieno sp.
Vitamix Ascent A3500, nerūd. plieno sp.
Vitamix Ascent A3500, nerūd. plieno sp.
999,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Vitamix Ascent A3500, nerūd. plieno sp.

Naujausios kartos išmanusis Vitamix Ascent A3500 smulkintuvas su 5 automatinėmis programomis, liečiamu ekranu, programuojamu laikmačiu ir 10 metų garantija. Atskleiskite visą Ascent Series A3500 potencialą naudodami 17 programų ir 500+receptų su iOS + Android app. Vitamix Ascent A3500 komplekte rasite: blenderio korpusą, 2 l talpos indą, grūstuvą, naudojimo instrukciją, naudojimo patarimų knyga First Blends. Tai išmaniausias iš Vitamix Ascent šeimos atstovų skirtas pažangiems žmonėms, kurie vertina aukščiausią kokybę ar patogumą.

Kreipkitės į konsultantus – padėsime išsirinkti, o kartu užtikriname geriausią Vitamix kainą Lietuvoje bei greitą nemokamą pristatymą.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vitamix Ascent A3500, nerūd. plieno sp. turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Vitamix Ascent A3500, nerūd. plieno sp.
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Spalva
Nerūdijančio plieno
Prekinis ženklas
Vitamix
Elektrinis galingumas
1200 W
Įtampa
220V 50Hz
Svoris
6.8 kg
Garantija dalims
2 metai
Garantija varikliui
10 metų
Indo talpa
2.0 l

Vitamix A3500i ASCENT Series Premium klasės išmanusis maisto smulkintuvas stebina stilingu išoriniu dizainu bei technologinėmis naujovėmis. Blenderyje yra įdiegtos 5 programos bei plakimo indo atpažinimo funkcija, tokiu būdu patiekalai yra tobulai pagaminami bet kurios talpos Vitamix Ascent inde. Taip pat smulkintuve yra įdiegtas programuojamas laikmatis, kurio dėka galite sustabdyti prietaisą jūsų pageidaujamu metu.

Vitamix Ascent A3500 naujovės:

 • Liečiamas ekranas lengvam valdymui
 • Skaitmeninis laikmatis, programuojamas laikotarpiui iki 1 sekundės
 • Plakimo indo atpažinimas naudojant SELF-DETECT technologiją
 • Pažangi saugaus veikimo technologija
 • Modernus nerūdijančio plieno dizainas
 • Atnaujintas plakimo indo dizainas su peršviečiamu dangčiu
 • 5 automatinės programos
 • 10 metų garantija visoms dalims bei aptarnavimui
 • Išmanusis valdymas naudojant Vitamix Perfect Blend App

Penkios programos - Kokteiliai, Karštos sriubos, Padažai ir Užtepėlės, Šaldyti desertai ir Išsiplovimas - automatiškai nustato laiką ir prietaiso greitį priklausomai nuo plakimo indo dydžio ir sustabdo blenderį programai pasibaigus.

2 litrų plakimo indo programų apžvalga:

 • Kokteiliai: vaisinio, žaliojo ar baltyminio kokteilio gamyba užtruks tik 50 sekundžių
 • Šaldyti desertai: vaniliniais-šokoladiniais ar bananų-braškių ledais galėsite mėgautis jau po 60 sekundžių. Šios programos metu naudokite grūstuvą, kuriuo ingredientai stumiami link peiliukų.
 • Padažai ir užtepėlės: šviežias pesto padažas ar avokadų užtepėlė bus pagaminta per 60 sekundžių.
 • Karštos sriubos: tobulos konsistencijos sriubą paruošite per 5:45 minutes.
 • Išsiplovimas: įpilkite vandens ir indų ploviklio, plovimas truks tik 35 sekundes.

Naudodami šias 5 programas galite pasigaminti neribotą patiekalų įvairovę, pavyzdžiui pasirinkę programą Karštos sriubos, galite pasigaminti ir gardžius padažus, karštą šokoladą ar imbiero arbatą.

Rankinis valdymas

Vitamix ASCENT Series smulkintuve be minėtų programų yra įdiegtas ir rankinis greičių valdymas bei pulsavimo funkcija, kurių pagalba galite pasiekti pageidaujamą patiekalo tekstūrą. Itin galingas smulkintuvo variklis padeda be jokių sunkumų susmulkinti grūdus, riešutus, ledukus bei šaldytus produktus. Gaminant ledus bei tirštus patiekalus, tokius kaip riešutų sviestas ar avinžirnių humusas, darbą itin palengvins Vitamix komplekte esantis grūstuvas. Jo dėka jums nereikės stabdyti smulkintuvo darbo ir krapštyti ingredientų nuo indo sienelių.

Technologinė naujovė: Plakimo indas su SELF-DETECT technologija

Visuose ASCENT Series plakimo induose yra įdiegta SELF-DETECT technologija, kurios dėka prietaisas "atpažįsta" indą. Tokiu būdu blenderis pritaiko automatines programas pasirinktos talpos indui, be to prietaisas nepradeda veikti, kol indas nėra teisingai uždėtas ant variklio bloko. Pavyzdžiui pasirinkus Kokteilių programą ir uždėjus mažos talpos indą, prietaisas veiks trumpiau ir panaudos mažiau elektros energijos. Pasirinkus Sriubos programą prietaisas veiks tik uždėjus indą su dangčiu, kadangi karštiems garams išeiti reikalingos angos, kurios yra 2 l talpos inde. Jei pasirinkta programa nėra tinkama pasirinktam indui, smulkintuvas neįsijungs. Šios technologinės naujovės dėka ir pradedantysis naudotojas smulkintuvą gali naudoti saugiai ir lengvai.

Naujasis indas

Naujasis 2 litrų talpos Vitamix Ascent indas turi peršviečiamą dangtį su užrakto sistema, kurios dėka A3500 smulkintuvas pradės veikti tik tuomet, kai dangtis yra tinkamai uždarytas. Pro peršviečiamą dangtį jūs galite stebėti gaminamus patiekalus ir jų konsistenciją nenutraukiant plakimo proceso. Jei pageidaujate įdėti papildomų ingredientų malimo metu, tai galite padaryti atidarę dangtelį, esantį dangčio viršuje.

Norite pagaminti tyrelę kūdikiui, stiklinę vaisių kokteilio ar patogiai pasmulkinti svogūną? Tuomet rinkitės papildomus 0,6 l ar 0,225 l talpos indus su malimo pagrindu. Su šiais tvirtais Tritano medžiagos indais be sveikatai žalingo bisfenolio A (BPA-free), galėsite pasigaminti net ir visai nedideles maisto porcijas.

 

Išmanusis valdymas

Atskleiskite visą Ascent Series A3500 potencialą naudodami 17 programų ir 500+receptų su iOS + Android app. Vitamix Perfect Blend programą įdiekite savo mobiliojo ryšio telefone iš Google Play arba App store. Žiūrėkite video:  https://www.youtube.com/watch?v=t4VLMXp5BKQ&feature=youtu.be

Vitamix Ascent A3500 suteikiama net 10 metų garantija prietaisui, jo dalims ir aptarnavimui, naudojant smulkintuvą asmeniniam vartojimui.

Vitamix Ascent A3500i komplekte: blenderio korpusas, 2 l talpos indas, grūstuvas, naudojimo instrukcija, naudojimo patarimų knyga First Blends.

Techniniai duomenys:
Dydis: 20.3 cm x 27.9 cm x 43.2 cm (plotis x gylis x aukštis)
Indo talpa: 2 litrai;
Galingumas: 1200-1400 W, 230V
 Svoris: 6.8 kg

Garantija: 10 metų buitiniam vartojimui, 1 metų komerciniam naudojimui.

Gamintojas: Vita-Mix Corporation, JAV.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.