Vilnius
El. paštas

Apie mus

Apie lėtaeiges sulčiaspaudes ir jų veikimo principą tikriausiai girdėjote jau ne kartą. Apie šviežių sulčių, žalių daržovių naudą organizmui - taip pat. Tačiau dažnas, panoręs rimčiau propaguoti sveiką gyvenimo būdą, susiduria su natūraliai kylančiu klausimu: "o kur man ieškoti KOKYBIŠKOS ir ilgaamžės įrangos, padėsiančios siekti savo tikslų?".

 

Tik pradėję dirbti supratome, kad norint klientui pasiūlyti geriausią ir tinkamiausia prekę, turime patys jas išmanyti, būti įsitikinę jų kokybe. Daugelį mūsų parduodamų prekių prieš parduodami išbandome ir patikriname. Nuolat stengiamės tobulėti kartu su Jumis ir atsižvelgti į Jūsų poreikius bei norus, todėl vertiname jūsų pasiūlymus ir kritiką. Todėl greta prekybos lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis, palaipsniui atsirado profesionalūs maisto smulkintuvai, džiovintuvai ir kt. Pamačius, kaip stipriai reikalinga tokia įranga, o dar labiau - visapusiška konsultacija ją renkantis, supratome, kad privalome plėsti šią sritį.

 

Plečiame parduodamų prekių asortimentą ir veiklą. Tobulėjame ir įgauname vis daugiau pasitikėjimo, o sukauptomis žiniomis noriai dalinamės ir su Jumis. Nuo šių metų pristatome visiškai naują koncepciją Lietuvoje - išbandyk, išsirink, įsigyk. Atvykite pas mus ir įsitikinkite, kaip puikiai dera sulčiaspaudžių PARDUOTUVĖ ir SULČIŲ BARAS viename. Žinodami savo norus lengvai įsigysite lėtaeigę sulčiaspaudę ar kitą virtuvės įrangą, o abejodami dėl teisingo pasirinkimo paragausite natūralių, šviežiai spaustų sulčių ar žaliųjų kokteilių, prieš akis matydami visą jų gaminimo procesą. Tik atvykę pas mus  gausite ne tik išsamią konsultaciją, išgersite šviežių sulčių, bet ir išbandysite norimą prietaisą. Ir tik tada, visiškai ramia širdimi galėsite jį įsigyti.