Vilnius
El. paštas

Lėtaeigė sulčiaspaudė Green Star™ Elite GSE-5000

Kiekvieno žaliavalgio svajonė, kuri ne tik jonizuos šviežiai išspaustas sultis, bet ir gausybės papildomų priedų dėka nudirbs kalną kitų darbų!

569,00 € (1.964,64 Lt)

605,00 €

Aprašymas
Techniniai duomenys

Green Star Elite 5000


Daugiau sulčių, mažiau išspaudų

Sulčiaspaudėje Green Star™ Elite GSE-5000 įdiegta moderni trijų pakopų spaudimo sistema:

Pirmojoje pakopoje galingo sraigto dėka vaisiai ir daržovės sumalami ir susmulkinami. Šiam procesui nėra naudojami aštrūs peiliai, todėl produktai savyje išlaiko vitaminus ir maistingąsias medžiagas.
Antroje pakopoje susmulkinti produktai dar labiau smulkinami ir maišomi tarpusavyje, kad išspaustose sultyse būtų daugiau vitaminų ir mineralų.
Trečioje pakopoje vyksta pagrindinis sulčių spaudimo procesas. Čia išvystoma didžiausia spaudimo jėga, todėl po šio proceso išspaudos pasišalina maksimaliai sausos.

 

 

 

 

 Green Star Elite 5000 magnetine technologija

 

 


Nauja unikali surinkimo sistema

Kartais sulčiaspaudės surinkimas gali priminti dėlionę, tačiau tik ne Green Star™ Elite GSE-5000, kadangi modernios sistemos dėka sulčiaspaudę išrinkti ir surinkti galima greitai ir patogiai.

 

Green Star Elite juice

 

 

DAUGIAU NEI SULČIASPAUDĖ

Būkite originalūs, juk ši sulčiaspaudė, ne tik spaudžia sultis, bet ir leidžia pasigaminti skaniausių desertų, naminių ledų, makaronų, vaikiškų tyrelių ir gerokai daugiau. Green Star™ Elite GSE-5000 sulčiaspaudėje įdiegta dviejų sraigtų JUMBO sistema, kuri veikia 110 apsisukimų per minutę greičiu, tokiu būdu sulys išsaugos ne tik skonį ir palvą, bet ir vitaminus bei mineralus. Įrodyta, kad žmogaus organizmas natūralius vitaminus pasisavina žymiai geriau, tad būkite sveikesni su Green Star Elite lėtaeige sulčiaspaude

         

Green Star Elite GSE-5000

Green Star™ Elite GSE-5000 yra moderni, dviejų sraigtų lėtaeigė sulčiaspaudė su bio-keramine magnetine technologija, skirta tiems, kurie kiekvieną dieną nori mėgautis vitaminų ir maistingųjų medžiagų kokteiliais tiesiog savo namuose. Green Star™ Elite GSE-5000 ne tik nepriekaištingai spaudžia sultis, į pagalbą pasitelkdama dviejų sraigtų technologiją, kurios dėka, išspaustose sultyse, išsaugomi vitaminai ir maistingosios medžiagos, turtingas šios sulčiaspaudės rinkinys taps nepamainomu prietaisu jūsų virtuvėje.
Green Star Elite 5000 sraigtas

 

Green Star Elite 5000 dvigubas sraigtas

 Bio-keramikos magnetinė technologija

 

Green Star Elite sulčiaspaudė tiesiogine prasme yra tikras vitaminų magnetas, kadangi jos sraigtuose yra integruoti magnetai, kurių sukuriamas magnetinis laukas perorientuoja vandens molekules ir jos absorbuoja didesnį kiekį vitaminų. Lėto sulčių spaudimo technologija kartu bio-keramine magnetine technologija užtikrina, kad išspaustų sulčių kokteilis bus prisotintas vitaminais ir mineralais. O dviejų sraigtų Jumbo sistema spaudžia sultis netgi 3 pakopomis, todėl sulčių išeiga didelė spaudžiant ir vaisius, ir daržoves, ir želmenis.

 

 

 

 Green Star Elite 5000 surinkimo sistema

 

 

Sveikos sultys dar sveikesnės

Green Star Elite sulčiaspaude išspaustose sultyse yra iki 80% mažiau sunkųjų metalų ir kitų cheminių medžiagų, kurios atsiranda vaisius ir daržoves purškiant. Šios lėtaeigės sulčiaspaudės konstrukcija ir naudojama sulčių spaudimo technologija didžiąją dalį juose esančių cheminių medžiagų bei sunkiųjų metalų palieka išspaudose, kurios gaunamos ypač sausos.

 

 Green Star Elite 5000


IR KIETOMS DARŽOVĖMS, IR ŽELMENIMS SPAUSTI

Sulčiaspaudė Green Star Elite pakankamai galinga, todėl išspausti sultis iš kietų daržovių tokių kaip morkos ar burokėliai jai ne problema. O galinga dviejų sraigtų JUMBO sistema suteikia universalumo, todėl be vargo išspausite sultis iš imbiero, saliero, želmenų ir įvairiausių lapinių daržovių.

Green Star Elite 5000 sultims ir darzovems

 

 

Prekinis vardas Green Star Elite
Prekinis ženklas GreenStar
Kilmės šalis Pietų Korėja
Spalva Balta
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 110 aps/min
Elektrinis galingumas 200 W
Įtampa 220V / 50Hz
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 318 x 175 x 464 mm
Padavimo angos matmenys 38 x 38 mm
Svoris 8.0 kg
Garantija varikliui 5 metai
Garantija dalims 2 metai