Vilnius
El. paštas

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HE-500 Red (RBE04)

Praktiška, nedidelė ir universali lėtaeigė sulčiaspaudė, puikiai tinkanti namams.

285,00 € (984,05 Lt)

319,00 €

Pristatysime per 1 - 3 d.d.

11%  Pigiau

Šiuo metu tokio kiekio neturime

Aprašymas
Techniniai duomenys

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HE-500 Red (RBE04)

   

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HE

Lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HE ne tik puikiai spaudžia sultis iš įvairių produktų, tačiau yra puikaus dizaino ir dar lengviau plaunami. Vienodai puikiai spaudžia sultis iš vaisių, daržovių, lapinių daržovių ar želmenų. Spauskite ir gerkite natūraliausio skonio vitaminais praturtintas sultis. Kompanijos Hurom sukurta lėto spaudimo technologija SST™ (Slow Squeezing Technology) leidžia milijonams žmonių visame pasaulyje mėgautis šviežiai spaustomis sultimis kasdien

 

 

 

Automatinio išvalymo funkcija

Hurom HE sulčiaspaudės plovimas visai paprastas. Pamirškite sulčiaspaudės koštuvo valymą! Už jus viską padarys, aplink koštuvą besisukantis, sietelis su silikoniniais sparneliais, kurie neleis užsikimšti koštuvo skylutėms. Užkimšus sulčių bėgimo angą su komplektacijoje esančiu dangteliu (angl. "smart cap") ir įpylus stiklinę vandens, leiskite sulčiaspaudei atlikti visą likusį "nešvarų" darbą už Jus. Tuomet sustabdykite sulčiaspaudę, atkimškite dangtelį ir išspaudų likučiai pasišalins pro angą. Na, o atidarant ir uždarant sulčių išleidimo angos dangtelį, jūs galite reguliuoti tekantį sulčių kiekį tiek kiek norite, be jokio sulčių lašelio pratekėjimo.

 

 

Hurom HE sieteliai

 

 

 

 

 

Universali sulčiaspaudė

Kartu su įprastu sulčių sieteliu rasite ir sietelį minkštiems vaisiams ar uogoms. Ši lėtaeigė sulčiaspaudė spaudžia ne tik vaisius ir daržoves. Jos pagalba galėsite išspausti pieną iš riešutų, sojos pupelių ar kukurūzų. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos, o visą darbą už Jus padarys Hurom HE.

 

 

 

 

 

Patvarus ULTEM sraigtas

Sulčiaspaudėje Hurom HE turi itin tvirtą sraigtą, pagamintą iš ULTEM medžiagos. ULTEM medžiaga yra 8 kartus stippresnė už įprastą plastiką, todėl pasižymi ilgaamžiškumu. Sraigtas yra viena iš pagrindinių ir svarbiausių sulčiaspaudės elementų, todėl svarbu pasirinkti kokybiškas dalis.

 

hurom HE dalys

 

 

 

 

 

 

Lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HE-500

Jeigu ieškote kompaktiškos, lengvos ir universalios lėtaeigės sulčiaspaudės - tuomet HUROM-HE yra teisingas pasirinkimas. Smagu žinoti, kad galima įsigyti laiko patikrintą ir žmonių pamiltą sulčiaspaudės modelį. Šviežios ir skanios sultys kiekvieną dieną!

Prekinis vardas Hurom
Prekinis ženklas Hurom
Kilmės šalis Pietų Korėja
Spalva Raudona
Variklio tipas Vienfazis indukcinis
Apsisukimai 70 aps/min.
Elektrinis galingumas 150 W
Įtampa 220V / 50Hz
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 160 x 218 x 405 mm
Padavimo angos matmenys 34 x 44 mm
Svoris 6.0 kg
Garantija varikliui 5 metai
Garantija dalims 2 metai