Vilnius
El. paštas

Vandens jonizatorius aQuator classic

Pradėti gyventi sveikai nesudėtinga, turint vandens jonizatorių aguator classic. Jonizatorius vos per 4 minutes pagamins šarminį ir rūgštinį vandenį.Prietaiso talpa- 3 l.

220,00 € (759,62 Lt)
Aprašymas
Techniniai duomenys

Vandens jonizatorius aQuator classic

 

 

Vandens jonizatorius aQuator classic

 Su vandens jonizatoriumi  aQuator classic  lengvai ir paprastai, pasigaminsite jonizuoto šarminio bei  jonizuoto rūgštinio vandens. Patogus ir praktiškas indas (3l) kurį  naudoti galėsite tiek namuose, tiek biuruose.

 

 

 

Patogus prietaiso valdymas

Įpylus į prietaisą vandens, jau po 4 min. atskirose talpose gausite 2.7 l jonizuoto šarminio ir 0.3 l rūgštinio vandens. Pasibaigus jonizacijos procesui ir nuėmus viršutinį dangtį su elektrodais, iškart galėsite mėgautis sveikesniu ir skanesniu vandeniu. Visa valdymo informacija pavaizduota skystų kristalų ekrane LCD. Vandens jonizatorius yra saugus, ekonomiškas ir patikimas.

 

 

Vandens jonizatorius

 

 

vandens jonizatorius

 

 

Šiandien gyventi sveikiau tapo dar lengviau. Visi žinome, kad vanduo - gyvybės šaltinis. Tačiau tam, kad jis mus pasiektų tinkamas, kartais reikia pasistengti papildomai ir pasinaudoti tam tikrais prietaisais. Vienas iš tokių - vandens jonizatorius aQuator classic. Siūlome susipažinti su vandens jonizatoriaus gaminamo šarminio it  rūgštinio  vandens gerosiomis savybėmis:

 

 

Sveikatos šaltinis Jūsų namuose

Šarminis vanduo (katolitas). Minkštas ir bekvapis, iš skonio primenantis lietaus vandenį. PH reikšmė svyruoja nuo 8.0 iki 11.0 (kuo didesnis skaičius, tuo šarmingesnis vanduo). Natūralus stimuliatorius. Plačiai naudojamas organizmo valymui, norint atsikratyti viršsvorio, ligų profilaktikai, palaikyti rūgščių pusiausvyrą organizme.

 

Rūgštinis vanduo (anolitas). Rūgštaus skonio, su būdingu rūkšties ir ir silpnu chloro kvapu. PH reikšmė svyruoja nuo 6.0 iki 2.4 (kuo mažesnis skaičius, tuo rūgštesnis vanduo). Pasižymi baktericidinėmis, dezinfekcinėmis, druskas tirpdančiomis savybėmis.

 

 

 


Komplektacija sudaro:

Vandens jonizatorius aQuator (prietaisas sertifikuotas ir patentuotas),

Išimami indeliai su membrana (sudaryti iš išorinio ir vidinio indelių),

Gaubtas,

Techninis aprašymas ir naudojimo instrukcija, 

Lėkštutė,

Įpakavimo dėžutė.

vandens jonizatorius PTV-KL

 

 

Prekinis vardas Burbuliukas ir CO
Kilmės šalis Lietuva
Elektrinis galingumas 230 W
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) Ne
Svoris 1.2 kg
Indo talpa 3.0 l
Garantija 2 metai