Lėtaeigės sulčiaspaudės – visapusiška nauda


Lėtaeigių sulčiaspaudžių nauda

 

Norint praturtinti savo mitybą ir siekiant pradėti gyventi sveikiau, pirmiausiai, rekomenduojama į savo kasdienį maisto racioną įterpti kuo daugiau vaisių ir daržovių. Salotų mėgėjams tai nėra sudėtinga, tačiau kiti, kurie palaiko skubų gyvenimo ritmą, specialiai gaminti sveikus patiekalus tiesiog neturi kada.

 

Šiuo atveju puikus sprendimas yra pradėti gerti įvairias šviežiai spaustas sultis. Jose gausu vitaminų bei kitų maistingųjų medžiagų, kurios yra pagrindinė garantija, siekiant išsaugoti sveiką organizmą. Geriausia sultis spausti lėtaeigės sulčiaspaudės pagalba. Štai pagrindiniai lėtaeigės sulčiaspaudės privalumai:

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė išsunkia iš bet kokio vaisiaus ar daržovės viską, ką įmanoma. Pavyzdžiui, įprastomis sulčiaspaudėmis spaudžiant minkštus vaisius išspaudos lieka šlapios, o spausti sultis iš želmenų ir lapinių daržovių praktiškai neįmanoma. Spaudžiant lėtaeige sulčiaspaude, sultys būna tirštos ir grynos, o išspaudos – sausos.

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė veikia spaudimo/trynimo būdu – šiuo principu spaudžiant sultis sultyse išlieka visos maistingos medžiagos ir vitaminai bei, žinoma, puikus skonis. Tai pats kokybiškiausias sulčių spaudimo būdas, o tokiu būdu išspaustos sultys dar vadinamos lėto arba šalto spaudimo sultimis. Tokiose sultyse yra kelis kartus daugiau vitaminų, mineralų ir kitų naudingų maistinių medžiagų.

 

- Dauguma lėtaeigių sulčiaspaudžių yra itin lengvai prižiūrimos ir plaunamos. Jose nėra aštrių detalių, todėl nėra ir pavojaus susižeisti ją plaunant. Dauguma lėtaeigių sulčiaspaudžių turi praplovimo funkciją, kuri leidžia praplauti sulčiaspaudę tiesiog jai veikiant. Praplovimas neatstoja pilno sulčiaspaudės išplovimo, bet jį palengvina, o tuo pačiu leidžia mėgautis sultimis iš skirtingų produktų, spaudimo metu sulčiaspaudės neardant ir nevalant. Lengva tokio tipo sulčiaspaudžių priežiūra – itin svarus prietaiso privalumas.

 

Tai – tik pagrindiniai lėtaeigių sulčiaspaudžių privalumai. Turėkit omenyje, kad šie privalumai galioja tik patikimų ir žinomų gamintojų gaminamos lėtaeigėms sulčiaspaudėms.