Priedai, kurie pavers Jūsų sulčiaspaudę trintuve, ledų gaminimo mašina ir ne tik


 

Šiuolaikinės sulčiaspaudės ne tik išsiskiria savo neprilygstama spaudžiamų sulčių kokybe, ilgaamžiškumu ir universalumu, spaudžiant bet kokio tipo daržovių, vaisių ir net riešutų sultis, bet ir tuo, jog yra pritaikomos ne tik sulčių gamybai.

 

Sulčiaspaudžių gamintojai gamina skirtingas sulčiaspaudes su skirtinga komplektacija ir skirtingomis galimybėmis. Perkant sulčiaspaudę reikėtų žinoti, ko iš jos tikitės, ir pagal tai pasirinkti komplektaciją ar papildomai įsigyti skirtingus priedus. Priedų yra įvairių ir jais galima gaminti tyreles, trinti sriubas, padažus, galiausiai, – gaminti ledus ir net makaronus.

 

SietelisSietelis stambiomis skylutėmis. Dalis sulčiaspaudžių gamintojų šį sietelį kartu su sieteliu smulkiomis skylutėmis (kuris yra pagrindinis) pirkėjams siūlo kaip standartinį paketą ir jie jau yra pakuotėje. Sietelius galima įsigyti ir papildomai. Šie sulčiaspaudžių priedai skirti kelioms papildomoms funkcijoms. Stambesnių skylučių sieteliai skirti spausti sultis iš minkštų vaisių ar kitokių sultingų produktų, o taip pat tinka tiems, kas mėgsta tirštas sultis ar tyreles.

 

PresasCitrusinių vaisių spaudimo priedas. Šis priedas yra sukurtas „Hurom“ kompanijos, todėl tinka tik šio gamintojo sulčiaspaudėms. Mėgstantiems citrusinių vaisių sultis patogu naudoti šį priedą, nes sultys išspaudžiamos ypač greitai, o priedo plovimas labai paprastas. Puikus pasirinkimas geriantiems apelsinų sultis kasryt.

Makaronu priedasMakaronų gaminimo priedas. Yra lėtaeigių sulčiaspaudžių, kurių gamintojai siūlo prie jų įsigyti makaronų gaminimo priedą, – atrodo neįtikėtina, bet tuo pačiu prietaisu galite pasigaminti tobulą itališką vakarienę. Trintuvo sieteliu pasigaminsite pomidorų padažą, o makaronų gaminimo priedu – šviežutėlius makaronus. Kai kurie gamintojai šiuos priedus įtraukia ir į standartinę komplektaciją.

 

Desertu priedasDesertų gaminimo priedas. Šio priedo pagalba sulčiaspaudė atlieka trintuvo funkciją, tik produktai smulkinami ne peiliais, bet trinami sraigto pagalba. Bene populiariausias pritaikymas yra iš vaisių ir uogų gaminti šaldytus desertus.

 

 

Tofu forma. Išradingesni ir mėgstantys eksperimentuoti gali pasigaminti tofu, nes kai kurie sulčiaspaudžių gamintojai šiuos priedus jau komplektuoja prie savo gaminių.

 

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad prie sulčiaspaudžių galima naudoti tik tokius priedus, kuriuos naudoti leidžia pats sulčiaspaudžių gamintojas. Tam, kad būtų išvengta nemalonumų, o sulčiaspaudė nebūtų sugadinta, patariame prieš perkant sulčiaspaudę ar atskirus priedus pasitarti su specialistais.