Hurom H300 – moderni lėtaeigė sulčiaspaudė, atverianti daugybę galimybių


Šviežiai spaustos sultys yra vertingų maistinių medžiagų šaltinis. Naudodami lėtaeigę sulčiaspaudę per kelias minutes galite paruošti savo mėgstamiausio skonio sultis. Jums nebereikia rūpintis produktų pjaustymu ir ilgai trunkančiu įrenginio plovimu. Sulčiaspaudė Hurom H300 sutrumpina sulčių išspaudimo laiką iki minimumo. Sužinokite, kodėl verta ją turėti savo virtuvėje.

Kodėl verta sultis spausti patiems?

Vaisių ir daržovių sultyse yra daug sveikatai naudingų medžiagų: vitaminų (A, C, K ir kt.), karotenoidų, polifenolių ir mineralų (kalcio, kalio, magnio ir kt.). Neabejotinai toks gėrimas teigiamai veikia sveikatą. Vis dėlto galite svarstyti, ar verta jas spausti patiems. Juk sultis be problemų galima įsigyti parduotuvėje.

Yra keletas argumentų, kodėl verta sultis spausti patiems namuose. Pirma, galimybė jas suvartoti iškart po paruošimo leidžia išsaugoti daugiausiai vertingų medžiagų. Antra, turite neribotas skonio pasirinkimo galimybes. Galite laisvai derinti ingredientus, į sulčiaspaudę dėdami bet kokius norimus vaisius ir daržoves. Trečia, naudojant modernų įrenginį sulčių spaudimo procesas nėra toks sudėtingas, kaip gali atrodyti.

Paruoškite savo mėgstamas sultis su lėtaeige sulčiaspaude Hurom H300

Šviežiai spaustos vaisių ir daržovių sultys yra ne tik labai sveikos, bet ir skanios. Jose yra daug vertingų medžiagų, tačiau prieš rinkoje atsirandant modernioms sulčiaspaudėms, sultis spausti užimdavo labai daug laiko. Laimei, tie laikai jau seniai praėjo!

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 leidžia paruošti šviežias sultis paprasčiausiu būdu. Dėl savo novatoriškos konstrukcijos ir funkcijų Hurom H300 yra įrenginys, kuris iki kelių minučių sutrumpina daugiausiai laiko atimančias veiklas.

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom H300 aprūpinta modernia sistema „Open-stop Juicing“. Dabar galite vienu metu dėti į „Mega Hopper“ kamerą visas daržoves ir vaisius. O tai reiškia mažiau laiko pjaustymui ir valymui!

Tai ne vienintelis modernus sprendimas, dėl kurio sulčių spaudimas tapo toks paprastas. Sulčiaspaudė Hurom H300 taip pat išsiskiria tokiomis funkcijomis kaip:

  • Automatinis produktų pjaustymas ir stūmimas iš talpyklos į dubenį;
  • Atbulinės eigos režimas, kuris įsijungia, kai produktai per kieti;
  • Įmontuotas laikmatis, kuris sustabdo sulčių spaudimą po 5 minučių.

Dėl šių funkcijų jūsų mėgstamo produktų derinio sultys, kurių paruošimas anksčiau užtrukdavo ilgiau, nebebus problema!

Ilgai trunkantis valymas? Su Hurom H300 tai ne problema!

Ar jūsų noras spausti sultis dingsta, kai pagalvojate apie ilgai trunkantį lėtaeigės sulčiaspaudės valymo procesą? Bijote, kad modernios Hurom H300 funkcijos reiškia daug plaunamų dalių?

Naudodami sulčiaspaudę Hurom H300 pagreitinsite ir supaprastinsite ne tik sulčių spaudimo procesą. Taip pat pagalvojome, kaip sutrumpinti jos valymo laiką. Visa tai tam, kad neatsisakytumėte gaminti sveikas sultis vien dėl laiko stokos! Su Hurom H300 tereikia nuplauti tik 3 dalis. Taip pat pasirūpinome, kad surinkimas ir išardymas nesukeltų Jums sunkumų. Po plovimo sulčiaspaudę surinksite per minutę.

Šviežiai spaustos sultys – tikras vitaminų užtaisas! Nusprendę įsigyti sulčiaspaudę, jas paruošite per kelias minutes. Be to, nebereikės gaišti laiko parduotuvėje ieškant norimo skonio produkto. Į sulčiaspaudę galite dėti bet kokius vaisius ir daržoves! Nesijaudinkite, kad sulčių spaudimas patiems atims daug laiko ir energijos – sulčiaspaudė Hurom H300 aprūpinta daugybe novatoriškų funkcijų. Dėl jų ir jūsų mėgstamų sulčių spaudimas, ir įrenginio valymas tapo itin paprastas ir neatima daug laiko!