>>Vitamix Ascent A2500 Baltas
Greitas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Vitamix Ascent A2500 Baltas
Vitamix Ascent A2500 Baltas
Vitamix Ascent A2500 Baltas
Vitamix Ascent A2500 Baltas
Vitamix Ascent A2500 Baltas
Vitamix Ascent A2500 Baltas
940,00 €
889,00 €
Sutaupote 51,00 €
Prekės kiekis:

Minimalus šios prekės pirkimo kiekis 1

Vitamix Ascent A2500 Baltas

Vitamix (JAV) Ascent A2500 yra galingas, išmanus ir patikimas aukštos klasės blenderis. Modelis rekomenduojamas šeimoms, kavinėms ar ofisams, kurie ieško patogumo ir kokybės. Tai yra „high-end” klasės blenderis, kurio visos detalės atrodo ir yra sukurtos itin kokybiškai. Vitamix turi užsitarnavęs geriausių blenderių pasaulyje vardą, o naujoji Ascent serija yra dar galingesnė ir tylesnė nei ankstesni modeliai. Iš esmės visos virtuvės užduotys yra įmanomos su Vitamix Ascent A2500, o kokteiliai, vaisiai, ledukai, riešutai ir kiti produktai yra lengva ir kokybiškai sutrinama kasdienybė.

Kreipkitės į konsultantus – padėsime išsirinkti, o kartu užtikriname geriausią Vitamix kainą Lietuvoje bei greitą nemokamą pristatymą.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vitamix Ascent A2500 Baltas turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Vitamix Ascent A2500 Baltas
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Spalva
Balta
Prekinis ženklas
Vitamix
Elektrinis galingumas
1200 W
Įtampa
220V 50Hz
Svoris
5.0 kg
Garantija dalims
2 metai
Garantija varikliui
10 metų
Indo talpa
2.0 l

Vitamix Ascent A2500 Baltas


Šiuolaikiškas ir stilingas

Vitamix Ascent A2500 išmanusis smulkintuvas užtikrina vartojimo patogumą bei išsiskiria šiuolaikišku, stilingu, bet kurioje virtuvėje idealiai tinkančiu dizainu.

Technologinė naujovė: naujas plakimo indas su SELF-DETECT technologija

Visuose ASCENT Series plakimo induose yra įdiegta SELF-DETECT technologija, kurios dėka prietaisas "atpažįsta" indą. Tokiu būdu blenderis pritaiko automatines programas pasirinktos talpos indui, be to prietaisas nepradeda veikti, kol indas nėra teisingai uždėtas ant variklio bloko. Pavyzdžiui pasirinkus Kokteilių programą ir uždėjus mažos talpos indą, prietaisas veiks trumpiau ir panaudos mažiau elektros energijos. Pasirinkus Sriubos programą prietaisas veiks tik uždėjus indą su dangčiu, kadangi karštiems garams išeiti reikalingos angos, kurios yra 2 l talpos inde. Jei pasirinkta programa nėra tinkama pasirinktam indui, smulkintuvas neįsijungs. Šios technologinės naujovės dėka ir pradedantysis naudotojas smulkintuvą gali naudoti saugiai ir lengvai.

Plaktuvas su nepriekaištingomis funkcijomis

ASCENT A2500 smulkintuve taip pat yra įdiegtas rankinis greičių valdymas bei pulsavimo funkcija, kurių dėka galėsite plakti, kapoti, smulkinti ir net minkyti - galingas ir efektyviai veikiantis ASCENT A2500i variklis sujungia įvairius virtuvės prietaisus viename. Nustebinkite savo šeimą šaldytų vaisių ledais, pamaloninkite draugus gardžiais užkandžiais ar pasiruoškite sau baltyminį kokteilį sekančiai treniruotei!


Trys programos

Kokteiliai, Karštos sriubos ir Ledai - automatiškai nustato laiką ir prietaiso greitį priklausomai nuo plakimo indo dydžio ir sustabdo blenderį programai pasibaigus.

Išmanusis valdymas

Atskleiskite visą Ascent Series A2500 potencialą naudodami 17 programų ir 500+receptų su iOS + Android app. Vitamix Perfect Blend programą įdiekite savo mobiliojo ryšio telefone iš Google Play arba App store.

Naujasis indas

Naujasis 2 litrų talpos Vitamix Ascent indas turi peršviečiamą dangtį su užrakto sistema, kurios dėka A2500 smulkintuvas pradės veikti tik tuomet, kai dangtis yra tinkamai uždarytas. Pro peršviečiamą dangtį jūs galite stebėti gaminamus patiekalus ir jų konsistenciją nenutraukiant plakimo proceso. Jei pageidaujate įdėti papildomų ingredientų malimo metu, tai galite padaryti atidarę dangtelį, esantį dangčio viršuje.


PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.