Vilnius
El. paštas

L'equip D-Cube vaisių džiovintuvas

Šie patobulinti vaisių džiovintuvai L'equip D-Cube norimus maisto produktus sudžiovinsite 30% greičiau, tuo pačiu išlaikant produktų naudingąsias medžiagas.

219,00 € (756,16 Lt)
Pristatysime per 1 - 3 d.d.

Šiuo metu tokio kiekio neturime

Aprašymas
Techniniai duomenys
 Vaisių dziovintuvas Le'quip D-Cube  

L’equip D-Cube džiovyklė džiovina 30% greičiau

Užkandžiaudami ar kelionėje pirmenybę teikiate džiovintiems vaisiams? Pačių džiovinti grybai, daržovės ir įvairios prieskoninės žolelės jūsų ruoštų patiekalų pasakiško skonio paslaptis? Nuo šiol norimus maisto produktus sudžiovinsite 30% greičiau su profesionaliu L‘equip D-Cube maisto džiovintuvu. Pagaminta iš: ABS, be bisfenolio A, PC, PE/PP.

 

Džiovyklės L’equip D-Cube komplektacija:

2 silikoniniai dėklai, 2 stalčių paaukštinimai, 4 jogurto dubenėliai, 6 įprastiniai dėklai, 6 tinkleliai. Galimybė papildomai uždėti iki 30 padėklų.

Maisto produktus apsaugo nuo gedimo

Maisto džiovinimo procesas – tai sveikas maisto išlaikymas ilgesniam laikui. Džiovinant su maisto džiovintuvu maistas nėra veikiamas aukštos temperatūros, kaip koncervuojant. Šis L‘equip maisto džiovintuvas turi galimybę džiovinti maisto produktus pasirinkta temperatūra. Džiovinimo metu pašalinama drėgmė – tai maisto produktus apsaugo nuo greito gedimo. Taip pat tokius produktus lengva saugoti ir naudoti vėliau, nereiks jaudintis dėl maisto sugedimo, priešingai nesu su šaldytu maistu, jeigu dingtų elektra. Džiovinant išlieka visos naudingosios maistinės medžiagos, produktai yra natūraliai saldūs, kvapnūs ir skanūs, nes natūralus cukrus koncentruojasi pašalinus drėgmę ir sustiprina šias ypatybes.

   Vaisių džiovyklė L'equip D-Cube
 L'equip oro filtras  

„Clean Air“ oro filtravimo sistema

Maistas veikiamas su patentuota „Clean Air“ oro filtravimo sistema. L‘equip D-Cube maisto džiovyklė filtruoja orą, todėl džiovinimas maistas nėra veikiamas įvairių priemaišų. Oras traukiamas iš apačios per filtrą, tačiau džiovintuvo apačia neįkaista. Pakilęs į viršų oras atiduoda drėgmę pro ventiliacijos angą džiovintuvo viršuje ir vėl leidžiasi į apačią, taip suteikiant vienodą oro cirkuliaciją bei žymiai sumažinant elektros sąnaudas.


* Rekomenduojama oro filtrą keisti kas 3-5 mėnesius, kuomet prietaisas yra naudojamas 10 valandų per dieną.

Valdoma skaitmeniniu būdu

L‘equip D-Cube maisto džiovyklė valdoma skaitmeniniu būdu. Mikroprocesoriaus kontroliuojamas šilumos jutiklis stabilizuoja džiovinimo terpę. Kadangi yra temperatūros kontrolė nuo 35ºC iki 70ºC, tad efektyviau galėsite džiovinti produktus turėdami galimybę pasirinkti norimą temperatūrą. Tikslus termostatas analizuoja temperatūrą ir visuomet ją išlaiko tokią pačią, taip apsaugodamas prietaisą nuo perkrovos bei perkaitinimo. L‘equip D-Cube džiovintuvas leidžia ne tik pasirinkti pageidaujamą temperatūrą, bet ir tikslų džiovinimo laiką. Likusį džiovinti laiką ir temperatūrą galime pamatyti džiovintuvo išorėje esanciame LED ekrane. Laikmatis yra iki 99 valandų. Pasibaigus nustatytam džiovinimo laikui džiovyklė išsijungs pati. O tylus veikimas nesukels jums ir aplinkiniams diskomforto.

  Maisto džiovyklė L'equip D-Cube
 L'equip D-Cube lengvas valdymas  

Lengvas naudojimas ir universalumas

Maisto džiovyklės L‘equip D-Cube naudojimas labai paprastas ir lengvas – gėrybes reikia tiesiog supjaustyti pageidaujamo dydžio griežinėliais, išdėlioti ant padėklų bei nustatyti pageidaujamą temperatūrą ir laiką. Visa kita atliks maisto džiovintuvas. L‘equip D-Cube turi apsaugą nuo nutekėjimo, tad nereikės nuo stalo ar kito paviršiaus nuvalyti išbėgusių skysčių. Kokybiškas, nesudėtingo valdymo ir energiją taupantis maisto džiovintuvas L‘equip D-Cube leis jums džiovinti daržoves, vaisius, uogas, įvairias prieskonines žoles, arbatžoles, duoneles, mėsą, žuvį, paukštieną bei gaminti jogurtą!

Prekinis ženklas L'Equip
Kilmės šalis Pietų Korėja
Spalva Sidabrinė
Elektrinis galingumas 530 W
Matmenys (plotis x gylis x aukštis) 440 x 375 x 315 mm
Svoris 6.1 kg
Garantija 5 metai