Tamsiuoju metų laiku daugelis susiduria su enerijos trūkumu: ryte išlipti iš lovos daug sunkiau nei vasarą, o po pietų jau norisi miego. Energijos bandome gauti rytą pradėdami...
Rudenį moliūgų derlius Lietuvos laukuose būna tikrai gausus. Kaip panaudoti moliūgą? Kai pabosta saldžios virtos moliūgienės, moliūgų sriuba, moliūgų blynai, likusias atsargas galima susidžiovinti ir atsidėti žiemai. Vėl į pagalbą kviečiame elektrinį džiovintuvą.
Užderėjus gausesniam pomidorų derliui, galime ne tik kaip įprasta konservuoti į stiklainius, bet ir pasiruošti atsargų žiemai juos džiovinant. Italai pomidorus nuo seno džiovina tiesiog karštoje saulėje. Lietuvoje pomidorams džiovinti saulės spindulių gali ir neužtekti, todėl į pagalbą galime pasitelkti šiuolaikinę techniką – elektrinę maisto džiovyklę.
Atsargų ruošimas žiemai ir ne tik – viena iš svarbių geros šeimininkės pareigų. Kaip tinkamai jas paruošti, kad būtų sveika, skanu ir ekologiška, susimąstome kiekvieno naujo gėrybių sezono metu. Vienu iš neišsemiamų atsargų šaltinių, mėgstantiems pasivaikščioti ir pabūti gamtoje, tampa lietuviškas miškas su savo grybynais. Prisirinkus šių miško gėrybių ir nespėjus suvartoti jų iškart, galima pasilikti žiemos atsargoms.
Obuolių džiovinimas namuose yra puikus būdas pasiruošti atsargų žiemai. Džiovintus obuolius mėgstame visi, tai yra puikus bei sveikas užkandis suaugusiems ir vaikams. Pasiruošti džiovintų obuoliukų namų sąlygomis yra visiškai nesudėtinga pasitelkus į pagalbą elektrinį maisto džiovintuvą.
Rodoma 1 / 5 iš 35 (1 psl)